Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Naši makléri sú pripravení Vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti podľa Vašich predstáv. Zároveň Vám na základe svojich bohatých skúseností radi poradia a budú Vás sprevádzať celým procesom kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti. Od vyhľadávania ponúk, cez obhliadky a prípravy zmlúv, až po úspešné a najmä bezpečné finančné vyrovnanie transakcie a odovzdanie nehnuteľnosti do užívania.

Vaše požiadavky o nehnuteľnosti, cene a lokalite uvedené v tabuľke spracujeme. Do 24 hodín sa Vám ozve vybraný maklér, ktorý si doplní telefonicky, mailom alebo na osobnom stretnutí všetky potrebné informácie k tomu, aby Vám našiel najvhodnejšiu nehnuteľnosť.

Cieleným vyhľadávaním vo vybranej lokalite šetríme Váš čas a peniaze. V predloženom reporte máte nehnuteľnosti nielen z našej ponuky, ale tiež partnerských realitných kancelárií a od súkromných osôb – vlastníkov nehnuteľností. Takže získavate kompletnú ponuku, ktorá sa na trhu nachádza.

Šetrite čas strávený po večeroch na inzertných portáloch, neváhajte nás kontaktovať – radi Vám pomôžeme.

Poslať požiadavky maklérovi

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti OREA, s.r.o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy dopytu v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.