Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Predstavujeme Vám unikátny projekt
„Polyfunkčný dom GERDIG“,

v ktorom nájdete nové jedinečné byty na prenájom a predaj s vynikajúcou kompletnou občianskou vybavenosťou a zároveň aj nadštandardné priestory pre rôzne služby súvisiace najmä so zdravotnou starostlivosťou (lekári, fyzioterapeuti, beauty a pod.).

 

Cieľom bolo pripraviť moderné a vzdušné priestory vo vysokom štandarde, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších záujemcov.

 

Čítaj viac

Predstavujeme Vám výnimočné apartmány v apartmánovom dome Hillside, ktorý sa rodí v populárnom lyžiarskom stredisku Kubínska hoľa.

Pri príprave tohto projektu si developer dal jasný cieľ - vytvoriť špičkovú a atraktívnu nehnuteľnosť, ktorej kúpou jej budúci majitelia získajú obrovskú pridanú hodnotu. A k tomu sme podriadili úplne všetko.

 

Náš projekt stavia najmä na týchto základoch:

  • vynikajúca lokalita s krásnymi výhľadmi
  • špičková architektúra
  • nadčasové a ekologické stavebné prevedenie
  • do detailov premyslené riešenia orientované na klienta
  • 100 % dôraz na kvalitu

 

Čítaj viac

Predstavujeme Vám výnimočný projekt „Mačičkovo – Kubínska Hoľa“. Jedná sa o 20 stavebných pozemkov v prekrásnej prírode, priamo na Kubínskej holi, v tesnom susedstve známeho lyžiarskeho strediska.

Nadchne Vás krásny, panoramatický výhľad na Západné Tatry, Chočské vrchy a Nízke Tatry. Spolu s juhovýchodnou orientáciou pozemkov, ktorá poskytuje výdatnú dávku slnečného svitu, srší toto miesto tou správnou energiou.

V cene každého pozemku získate pripojenie na inžinierske siete (vodovodnú, kanalizačná a elektrickú prípojku), prístup po novovybudovanej asfaltovej ceste a profesionálnu výsadbu drevín.

V rámci projektu Mačičkovo Vám ponúkame aj možnosť kúpy Rekreačného domu projektovaného priamo pre uvedenú lokalitu.

Dom je vhodný na príležitostnú rekreáciu, ale aj na trvalé bývanie. Jeho dispozičné riešenie je ideálne pre 4-5 člennú rodinu.

Dominantou prvého nadzemného podlažia je veľká spoločenská miestnosť s krbom, ktorá je voľne prepojená s jedálenskou časťou a kuchyňou. Tu sa tiež nachádza zádverie, WC a technická miestnosť.

Vďaka veľkému preskleniu dennej časti môžete aj z vnútra domu vychutnávať perfektný panoramatický výhľad na Západné Tatry, Chočské vrchy a Nízke Tatry. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza nočná časť - tri samostatné spálne/izby a kúpeľňa s WC.

Predstavujeme Vám projekt „Rodinné bývanie Párnica“, ktorý spája bývanie na vidieku a skvelú dostupnosť do neďalekého mesta Dolný Kubín, ktoré sa nachádza len 9 km od Párnice.

Rodinné bývanie Párnica je radová zástavba piatich, dvojpodlažných domov s výbornými funkčnými dispozíciami miestností. Každý z domov má
vlastnú záhradku a dve parkovacie státia. Orientácia domov na Juhozápad umožňuje využívať dostatok svetla v celom dome. Neďaleko sa nachádzajú aj tzv. Párnické jazerá, kde môžete relaxovať a užívať si kľudné prostredie. Vynikajúca dispozícia domov, nízka energetická náročnosť a dobrá dostupnosť do mesta Dolný Kubín sú hlavnými benefitmi, ktoré vám prinášame.

Predstavujeme Vám projekt Lucenkova, ktorá prináša modernú architektúru zasadenú do pokojného a zeleného prostredia.

Všetky priestory v projekte sú určené na predaj, ale je možné dohodnúť sa aj na nájme. V úplne zrekonštruovanej trojpodlažnej administratívnej budovy vzniknú nadštandardné kancelárske priestory a na 1. podlaží aj obchodný priestor.

 

Čítaj viac

Dovoľujeme si Vám ponúknuť predaj veľkoplošných stavebných pozemkov v novovznikajúcom priemyselnom parku Luthor park.

Priemyselný park Luthor park sa nachádza v Žilinskom kraji, v oblasti Hornej Oravy a na okraji okresného mesta Námestovo, kde spĺňa dokonalý aspekt dostupnosti, najmä čo sa týka dopravného napojenia, či už v smere na neďalekú Poľskú republiku, ktorá je vzdialená cca 10 km alebo je k dispozícii dopravné napojenie v smere Bratislava – Košice.

Areál priemyselného parku disponuje 20-timi veľkoplošnými pozemkami o celkovej výmere 59 628 m2, ktoré sú rozdelené na jednotlivé parcely rôznych veľkostí. 

 

Čítaj viac