Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Ak sa nevyznáte vo veľkom množstve komplikovaných úverových produktov bánk, nemáte čas a chuť porovnávať všetky možné druhy hypotekárnych a iných úverov na trhu, sme tu pre Vás. Náš hypotekárny špecialista za Vás vybaví všetky potrebné náležitosti a presne stanoví výšku úrokovej sadzby, výšku splátok, podmienky a možnosti financovania kúpy vybranej nehnuteľnosti formou úveru.

Všetky informácie Vám ochotne poskytneme na telefónnom čísle 0948 623 125 (prípadne na rkorea@rkorea.sk).

 

V prípade záujmu o informatívny výpočet výšky splátok hypotekárneho úveru môžete využiť hypotekárnu kalkulačku. Tú nájdete pri cene každej nehnuteľnosti, kde si jednoduchým zadaním nastavíte cenu nehnuteľnosti, ktorú máte záujem kúpiť.

Zvolíte si množstvo finančných prostriedkov, ktoré chcete využiť z vlastných zdrojov a automaticky Vám vypočíta výšku hypotéky. Zároveň si zvolíte predpokladanú úrokovú sadzbu, ktorá momentálne na hypotekárnom trhu prevláda a dĺžku splácania v rokoch.
Automaticky Vám systém vypočíta výšku splátky hypotéky.

Vzhľadom na to, že každý klient má rozdielne príjmy a výdaje, individuálne potreby a možnosti, preto je uvedený výpočet len informatívny.