Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Našim poslaním je poskytovať komplexné služby najvyššej kvality v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami. Rozumieme potrebám svojich klientov a náš tím profesionálnych realitných maklérov sa postará o každý aspekt kúpy, predaja, či prenájmu nehnuteľností. Dôraz kladieme najmä na bezpečnosť, férovú cenu a promptné jednanie.

OREA – žijeme nehnuteľnosťami. Už 16 rokov.

OREA – žijeme nehnuteľnosťami

Realitná kancelária Orea vznikla s víziou vytvorenia známeho, spoľahlivého a osvedčeného partnera v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami. Túto víziu sa nám darí úspešne napĺňať už mnoho rokov. Našim klientom sme pomohli zrealizovať viac ako 500 predajov. Orea sa vo svete nehnuteľností stala ekvivalentom stability, profesionality a bezpečnosti.

OREA - vieme, čo sú to nehnuteľnosti

Slovo “nehnuteľnosť” možno znie trochu stroho, no jeho hlbším významom je priestor, v ktorom žijeme. Či už je to dom, kde vyrastajú naše deti, pozemok, kde rastú stromy a kvety alebo kancelária, v ktorej trávime určitú časť dňa a napĺňame svoje kariérne ciele. Ten, kto nehnuteľnosť predáva, zväčša hľadá partnera, ktorý mu pomôže zabezpečiť bezpečný a rýchly predajný proces. Kupujúci potrebuje detailne nehnuteľnosť poznať alebo jednoducho povedané vedieť, čo kupuje, a zároveň mať dostatok času na zváženie svojho rozhodnutia. Naši realitní makléri to vedia, a preto ku každému predaju pristupujú individuálne a s veľkým nasadením.

OREA - sme ľudia

Nehnuteľnosti sú tu pre ľudí, nie naopak. Záleží nám v prvom rade na ľuďoch a na dobrých medziľudských vzťahoch. Samozrejme, že pri uzatváraní kúpno-predajnej zmluvy ide o dosiahnutie spokojnosti na oboch stranách - u kupujúceho aj u predávajúceho. Toto sa nám darí napĺňať najmä vďaka dobrým vzťahom nielen s klientmi samotnými, ale aj s našimi dodávateľmi, kolegami z iných realitných kancelárií a developermi. Neustále sa vzdelávame a pracujeme na sebe, aby sme Vám každý deň vedeli prinášať kvalitné služby a pomohli Vám dosiahnuť Váš cieľ.