Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Sprostredkovanie predaja

Rovnako ako Vy, aj my chceme, aby predaj prebehol v čo najkratšom čase, bezpečne, hladko a za cenu, ktorá je férová pre predávajúceho, ako aj pre kupujúceho.

 

čítaj viac

Sprostredkovanie prenájmu

Nájomca neplatí iba za prenajaté priestory. Nájomné automaticky zahŕňa aj skutočnosť, že s nehnuteľnosťou ako aj s poskytnutým vybavením nemá nájomca žiadne starosti.

 

čítaj viac

Stavebné povolenie

Plánujete stavať rodinný dom alebo jeho rozsiahlejšiu rekonštrukciu? Vybaviť stavebné povolenie nie je jednoduchá záležitosť a vyžaduje dostatok času a trpezlivosti. Osloboďte sa od náročného chodenia po úradoch a využite svoj voľný čas efektívnejšie.

Sme tu pre Vás. Stavebné povolenie vybavíme za Vás a cesta k splneniu Vašich snov bude jednoduchšia.

Development

Ako jedna z mála realitných kancelárií máme skúsenosti so spoluprácou s investormi a developermi veľkých projektov, ktorých cieľom je prispieť k rozvoju nášho regiónu, zvýšiť kvalitu života nás všetkých a podporiť turistický ruch.

 

čítaj viac

Stanovenie trhovej ceny

V niektorých životných situáciách potrebujeme objektívne stanoviť hodnotu nehnuteľnosti, hoci sa ju práve nechystáme predať ani kúpiť. Pokojne sa obráťte na nás aj v tomto prípade, radi Vám pomôžeme.

 

čítaj viac

 

Homestaging - úprava nehnuteľnosti

Dom alebo byt, ktorý mení svojho vlastníka, by mal byť pripravený zmeniť aj svojho ducha. S príchodom nových ľudí sa v ňom začne odohrávať nový životný príbeh. Homestaging má za úlohu odkryť potenciál nehnuteľnosti a rozviazať kreativitu budúceho majiteľa.

 

čítaj viac

Profesionálne fotografie

Profesionálna fotografia sa od tej “obyčajnej” neodlišuje iba v kvalite a rozlíšení. Odlišuje sa najmä v tom, že vystihuje podstatu, eliminuje rušivé momenty a vytvára skvelý prvý dojem už pri prezeraní inzerátov na internete.

 

čítaj viac