Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

hotel

Hotel Oravan pod Oravským hradom

Číslo nehnuteľnosti: 825

Ponúkame Vám na predaj Hotel ORAVAN, ktorý je výnimočnou historickou budovou nachádzajúci sa v turistami obľúbenej oravskej obci Oravský Podzámok v lokalite okresného mesta Dolný Kubín


Objekt s celkovou rozlohou 3 513 m2 prešiel čiastočnou rekonštrukciou počas predchádzajúcich 15 rokov a jeho dispozícia pozostáva z :  

 

  • prvé nadzemné podlažie, kde sa nachádza recepcia spojená s kaviarňou s kapacitou 20 ľudí, školiaca miestnosť s kapacitou 50 ľudí, piváreň s terasou pre 70 ľudí a sanita.

 

  • Na druhé nadzemné podlažie vedie zaujímavé kamenné schodisko, kde možno nájsť štýlovú reštauráciu s kapacitou cca 80 miest a krásnym výhľadom na Oravský hrad z terasy. V zadnej časti tohto podlažia sa nachádza osem dvojlôžkových izieb. Každá izba je vybavená kúpeľňou s WC a televízorom.

 

  • Tretie nadzemné podlažie ponúka dva samostatné, vkusne zariadené apartmány. V strešnom priestore sa nachádza krov, kde je schválené štúdia pamiatkovým úradom s možnosťou výstavby ďalších ubytovacích jednotiek.


Súčasťou hotela sú taktiež garáže, piváreň, klenbová vínna pivnica a parkovisko, ktoré je zabezpečené priamo pred hotelom s kapacitou 15 až 20 miest. Objekt poskytuje ubytovanie pre personál a súčasťou je tiež dopravný výťah na 100 kg. Hotel poskytuje ústredné kúrenie, ktoré je na pevné palivo a vykuruje sa radiátormi. Objekt je napojený na obecný vodovod, a ohrev teplej vody je zabezpečený bojlermi.. Odpad je  riešený čističkou, ktorá patrí do vlastníctva hotelu a taktiež pozemok na ktorom sa čistička nachádza. Elektrickú energiu zabezpečuje vlastný elektrický transformátor. Plyn je zavedený priamo na pozemku.

Do obce Oravský Podzámok každoročne smerujú tisíce turistov z celého sveta. Je to jedna z najvyhľadávanejších atrakcií Slovenska a dominantou Oravského kraja.

V blízkom okolí Oravského Podzámku čakajú na návštevníkov tohto nádherného kraja rôzne zaujímavosti a lákadlá. Neďaleké Západné Tatry, lyžiarske strediská Spálená, Kubínska hoľa, Malinô Brdo, Jasná v Nízkych Tatrách, len 2 km vzdialené rýchlo rozvíjajúce sa stredisko Racibor (www.racibor.sk) a množstvo iných regionálnych stredísk. Aquaparky
Tatralandia, Bešeňová a Oravice. Múzeum Oravskej dediny v Zuberci, Oravská priehrada, Liptovská Mara a veľa iných.

 

 

Cena
Cena 549 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Oravský Podzámok
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Podnikateľské objekty
Rozloha
3513 m²
Počet poschodí
3
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.