Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Priestranný 2 - izbový apartmán v projekte Hillside

Číslo nehnuteľnosti: 3833

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny   2 - izbový apartmán v jedinečnom projekte Hillside na Kubínskej holi, v jednom z najrýchlejšie  sa rozrastajúcich lyžiarskych stredísk na Slovensku.

 

Projekt apartmánových domov Hillside ponúka výnimočnú architektúru, kvalitné materiály, dokonalé umiestnenie do  krásnej Oravskej prírody a v neposlednom rade nádherné výhľady na Západné Tatry, Chočské vrchy, Malú Fatru a Kubínsku hoľu. Projekt Hillside pozostáva z troch veží X, Y a Z.

 

Súčasťou projektu Hillside je wellnesové centrum v stredovej veži Y. Wellnesové centrum pozostáva z vírivej vane, fínske sauny, parnej sauny, interiérového a exteriérového tepidária s výhľadom na Západné Tatry.

 

Samotný apartmán sa nachádza vo veži ,,X" Apartmán pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s kuchynskou časťou a jedným balkónom/terasou. Ďalej je tu jedna spálňa s francúzskymi oknami. Kúpeľňa je spojená s WC a sprchovým kútom. Z apartmánu je nádherný výhľad na Západné Tatry. Byt je zariadený v štandarde, plávajúce podlahy, zariadená kúpeľňa so sanitou a obkladmi.

 

Apartmán je vykurovaný elektrickým podlahovým kúrením. K apartmánu patrí jeden pristranný veľkometrážne balkón/terasa. K apartmánu patrí tiež veľká pivnica v suteréne apartmánového domu. Vo všetkých vežiach sú kvalitné výťahy. K apartmánu patrí jedno parkovacie miesto pred apartmánovým domom.

 

Apartmán je možné využívať na pre vlastnú potrebu rekreačného vyžitia ale taktiež na komerčné prenajímanie. Apartmánové domy Hillside sa nachádzajú približne 800 m od lyžiarskeho strediska SKI Kubínska hoľa, ktorého zimná sezóna je na špičkovej úrovni no letná sezóna príliš nezaostáva vďaka budovaniu nových atrakcií (jazero, člnkovanie, bike park, zipline, detský park, tarzania, náučný chodník, terénne trojkolky,)

 

Cena
Cena info o cene u makléra
Lokalita
Dolný Kubín - Kubínska hoľa
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - 2-izbový byt
Rozloha
48 m²
Počet izieb
2
Poschodie
4
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.