Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Dvojpodlažný 3 - izbový apartmán na Kubínskej holi

Číslo nehnuteľnosti: 3813

Ponúkame Vám na predaj výnimočný dvojpodlažný   3 - izbový apartmán v projekte Hillside na Kubínskej holi, v jednom z najrýchlejšie  sa rozrastajúcich lyžiarskych stredísk na Slovensku.

 

Projekt apartmánových domov Hillside ponúka výnimočnú architektúru, kvalitné materiály, dokonalé umiestnenie do  krásnej Oravskej prírody a v neposlednom rade nádherné výhľady na Západné Tatry, Chočské vrchy, Malú Fatru a Kubínsku hoľu. Projekt Hillside pozostáva z troch veží X, Y a Z.

 

Súčasťou projektu Hillside je wellnes centrum v stredovej veži Y. Wellnes centrum pozostáva z vírivej vane, fínske sauny, parnej sauny, interiérového a exteriérového tepidária s výhľadom na Západné Tatry.

 

Samotný apartmán sa nachádza vo veži ,,X" Apartmán pozostáva z veľkometrážnej obývacej izby spojenej s kuchynskou časťou. Celý priestor je zo zvýšeným šikmým stropom, čo výrazne zvyšuje atraktivitu užívania apartmánu. Dominantou apoartmánu je jeho strešná terasa s výmerou 24 m2.  Z terasy je nádherný výhľad na Západné Tatry a tiež na samotnú zjazdovku. Na terase je príprava na jacuzzi. Z obývacej izby sa prechádza do spálne, tiež zo zvýšeným stropom. Zo spálne sa dá ďalej dostať do štýlového podkrovného priestoru/ďalšej spálne.Kúpeľňa je spojená s WC a sprchovým kútom. 

 

Apartmán je vykurovaný elektrickým podlahovým kúrením. K apartmánu patrí tiež veľká pivnica v suteréne apartmánového domu. Vo všetkých vežiach sú kvalitné výťahy. K apartmánu patrí jedno parkovacie miesto pred apartmánovým domom.

 

 

Apartmán je možné využívať na vlastné potreby ale taktiež na komerčné prenajímanie.Apartmánové domy Hillside sa nachádzajú približne 800 m od lyžiarskeho strediska SKI Kubínska hoľa, ktorého zimná sezóna je na špičkovej úrovni no letná sezóna príliš nezaostáva vďaka budovaniu nových atrakcií (jazero, člnkovanie, bike park, zipline, detský park, tarzania, náučný chodník, terénne trojkolky,)

 

Cena
Cena 259 900 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Dolný Kubín - Kubínska hoľa
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - 2-izbový byt
Byty - 3-izbový byt
Rozloha
78 m²
Počet izieb
3
Poschodie
4/4
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.