Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Polyfunkčný objekt v blízkosti Kubínskej hole

Číslo nehnuteľnosti: 3768

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt umiestnený v strategicky veľmi výhodnej lokalite mesta Dolný Kubín, na Malom Bysterci.

 

 

Objekt pozostáva z hlavnej budovy a prístavby. Na prvom nadzemnom podlaží budovy sa nachádzajú skladové priestory, kotolňa, práčovňa a dve garáže. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú dva dvojizbové byty s kúpeľňou a lodžiami. Na treťom nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve bytové jednotky, jeden dvojizbový byt a jeden štvorizbový byt s kúpeľňami a lodžiami.  Každý z bytov má samostatný vchod. Na každom podlaží sú krby. Byty sú vhodné na dlhodobý prenájom, taktiež na krátkodobé rekreačné pobyty vzhľadom na blízkosť lukratívneho lyžiarskeho strediska Ski Kubínska hoľa.

 

 

Prístavba pozostáva z dvoch podlaží, na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza garáž na dve autá s elektronickou výsuvnou bránou. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza spoločenská miestnosť  a saunová časť. Prístavbu je možné prebudovať na samostatný apartmán s wellnesom a garážou.

 

 

Technické údaje:

 

  • Konštrukcia stavby – tehla
  • Strecha – nová strecha fatrafol
  • Okná – drevené Euro okná
  • Kúrenie – plynový kotol
  • Ohrev TÚV – plyn/elektrina
  • Zateplenie + nová fasáda

 

 

Predaj tohto  polyfunkčného objekt je jedinečnou ponukou na realitnom trhu, ktorá sa málokedy opakuje. Objekt ponúka vysokú variabilitu využitia. Kombinácia štyroch bytových jednotiek so skladovými prípadne výrobnými priestormi dodáva budove atraktivitu vysokej úrovne. Byty je taktiež možné využiť ako kancelárie. Objekt je ideálnou možnosťou pre podnikateľa, ktorý chce mať zabezpečené priestory na podnikanie ale tiež aj na bývanie.

 

 

Pozemok  k budove je dostatočný, je tu možnosť dobudovania ďalších parkovacích miest. Občianska vybavenosť je na vysokej úrovni. Blízkosť mesta je jedným z mnohých benefitov danej nehnuteľnosti. Investičný potenciál je v tomto prípade na najvyššej možnej úrovni.

Priložené súbory

  Nezaradený súbor   Pôdorys - 1.nadzemné podlažie
  Nezaradený súbor   Pôdorys - 2.nadzemné podlažie
Cena
Cena info o cene u makléra
Lokalita
Dolný Kubín - Veľký Bysterec
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - garsónka, 1-izbový byt
Byty - 2-izbový byt
Byty - 3-izbový byt
Byty - 4 a viac-izbový byt
Podnikateľské objekty
Rozloha
613 m²
Počet izieb
13
Počet poschodí
2
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.