Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

objekt

Zaujímavá investičná príležitosť na predaj

Číslo nehnuteľnosti: 3728

Ponúkame na predaj zaujímavú investičnú príležitosť v obci Horná Lehota, ktorá sa nachádza len 15 km od okresného mesta Dolný Kubín.

 

Jedná sa o areál s celkovou rozlohou pozemku 27 574 m2, na ktorom bol postavený rozhlasový vysielač Orava a od roku 1951 tento areál slúžil na rozhlasové účely. V súčasnosti je areál nevyužívaný a je predmetom predaja. Ide o jedinečnú príležitosť v rámci podnikateľských zámerov, ktoré sa na tomto pozemku vedia zrealizovať, keďže obec Horná Lehota nemá k dispozícii územný plná.

 

Celý areál je oplotený so vstupnou bránou a disponuje niekoľkými budovami, ktoré v minulosti slúžili na administratívne a skladové priestory ako aj na zásobu elektrickej energie pomocou trafo stanice. Objekt je napojený na inžinierske siete ako elektrika, voda a prístup k pozemku vedie celoročne udržiavanou cestou priamo k areálu.

 

Obec Horná Lehota je situovaná na hlavnom ťahu smerom k Poľský hraniciam, čo vedie k perspektívnemu využitiu nehnuteľnosti na podnikateľskú činnosť so zahraničím. Taktiež v prípade využitia pozemku pre výstavbu rodinných domov Vám obec ponúka veľmi dobrú občiansku vybavenosť ako je škola, škôlka, obchody, autobusová a vlaková zástavka.

 

Rezervované
Cena
Cena 491 667 €
+ DPH
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Dolný Kubín-Horná Lehota
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Podnikateľské objekty
Rozloha
27 574 m²
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.