Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Exkluzívna ponuka apartmánov v projekte Bešeň v Bešeňovej

Číslo nehnuteľnosti: 3693

Realitná kancelária Orea Vám exkluzívne ponúka na predaj 28 apartmánov v apartmánovom dome v Bešeňovej, ktorý bude stáť hneď vedľa úspešne vypredaného projektu MyMara.

 

V apartmánovom dome je 9 jednoizbových a 19 dvojizbových apartmánov. Takmer všetky z nich budú mať aj balkón alebo terasu. Apartmány začínajú od výmery 40 m2, najväčšie majú vyše 50 m2. Ceny sa pohybujú od 105 400 € s DPH po 129 400 € s DPH.

 

Apartmány sú dodávané v štandarde, ktorý zahŕňa kompletné elektroinštalácie, kúrenie, zdravotechniku a vzduchotechniku, vrátane kvalitných povrchových úprav stien a stropov hladkou vnutornou omietkou s bielym náterom, keramické obklady a dlažby, zariaďovacie predmety v kúpeľniach a WC (vr. samostatného elektrického ohrievača vody), laminátové podlahy, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, vchodové protipožiarne dvere a prípravu na osadenie kuchynskej linky.  

 

Samotná stavba je železobetónový skelet s výplňovým murivom, zateplený kontaktným zatepľovacím systémom. Ako strešná krytina bude použitý Fatrafol. V plastových oknách a vstupných dverách bude použité izolačné trojsklo. Vykurovanie bude zabezpečené vykurovacími telesami bielej farby, zdrojom tepla budú centrálne kondenzačné kotle na zemný plyn. 

 

Záhajenie stavby je naplánované na august/2021 a kolaudácia na október/2022.

 

Apartmánový dom Bešeň sa nachádza v srdci Liptova, v známej obci Bešeňová, ktorá patrí medzi špičku rekreačných oblastí Slovenska. Nie je tak len kvôli obľúbenému Aquaparku Bešeňová, ale aj vďaka ďalším možnostiam letnej alebo zimnej rekreácie, ktoré ponúka krásna okolitá príroda. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú Nízke Tatry, Západné Tatry, Chočské vrchy alebo Liptovská Mara.

 

 

Bešeň prináša apartmány, ktoré sú orientované na aktívnych zákazníkov. Pohodlie zabezpečí optimálna dispozícia, balkón alebo lodžia pri každom apartmáne, vysokorýchlostný internet, interiérový výťah alebo vlastná pivnica, do ktorej je možné uskladniť bicykle, lyže a iné športové náčinie. Každý kupujúci získa v cene apartmánu parkovacie miesto. 

 

K bezpečnosti a komfortu prispeje kamerový systém, keyboxy alebo elektronický vrátnik.  

 

K dispozícii bude malý súkromný park vo vnútrobloku apartmánového domu, ako aj služby poskytované v parteri budovy alebo reštaurácia v bezprostrednom susedstve. 

 

Či už budete svoj apartmán využívať pre seba, svojich známych alebo ho budete komerčne prenajímať, sme presvedčení, že sa vaša investícia do projektu Bešeň zúročí nad očakávanie. Ak budete pri prenájme využívať platformy ako Airbnb alebo Booking.com, zabezpečíme vám zmluvný servis apartmánov (upratovanie, pranie, odovzdanie apartmánu a pod.).

 

Kompletné info o projekte nájdete na stránke https://apartmanybesen.sk/

Cena
Cena od 105 400 €
Lokalita
Bešeňová
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - garsónka, 1-izbový byt
Byty - 2-izbový byt
Podnikateľské objekty
Rozloha
40 - 50 m²
Počet izieb
2
Počet poschodí
4
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.