Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Novostavba výnimočnej rekreačnej chaty na Orave

Číslo nehnuteľnosti: 3682

Ponúkame Vám na predaj novostavbu jedinečnej rekreačnej chaty v nádhernom prostredí oravskej prírody, v blízkosti obľúbeného lyžiarskeho strediska SKI Zábava Hruštín.

 

 

Rekreačná chata je trojpodlažná a technológiou výstavby sa radí do vysokého štandardu. Chata pozostáva na prvom nadzemnom podlaží zo vstupnej chodby, obývacej izby, kuchyne, spálne a kúpeľne. V obývacej izbe sa nachádza štýlová piecka na varenie, alebo rýchle prekúrenie. Z obývacej izby je tiež východ na krásnu terasu s výhľadom na lyžiarske stredisko a panorámu Oravskej Magury. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 spálne a kúpeľňa. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza kotolňa a hobby miestnosť, ktorú je možné v prípade záujmu prerobiť na wellness. Chata je kompletne zariadená kvalitným a novým nábytkom vrátane spotrebičov .K chate je pristavený krásny zrubový altánok s prípravou na letnú kuchynskú linku (voda, odpad, elektrina). Altánok je ideálny na letné oslavy, posedenie a relax.

 

 

Vykurovanie chaty je zabezpečené kotlom na peletky/eko hrášok/pevné palivo. Súčasťou vykurovacieho systému je aj akumulačná nádrž v ktorej je vnorený bojler na ohrev teplej vody. Akumulačná nádrž je vykurovaná pomocou kotla. V letných mesiacoch je zohrievanie bojlera na teplú vodu zabezpečené elektrickou špirálou. Je tu možnosť inštalácie solárnych panelov alebo elektrošpirály na vykurovanie s diaľkovým ovládaním. Zdrojom tepla v suteréne a na prvom nadzemnom podlaží je podlahové vykurovacie teleso, v podkroví radiátory. Hrubá stavba chaty je zložená z červeného smreku a smreku obyčajného o hrúbke 28 cm. Strecha je zateplená sklenou vatou. Krytina je škridľa. Chata je napojená na elektrinu, voda je riešená formou vlastnej studne a odpad je riešený žumpou s objemom 10 m3. Celková úžitková plocha chaty je 123 m2. K chate patrí pozemok o výmere 765 m2.

 

 

Chata je vhodná pre klienta, ktorý požaduje maximálne súkromie v krásnej ničím nerušenej prírode v kombinácii s komfortom nadštandardného bývania a príjazdu ku chate po celoročne udržiavanej prístupovej ceste.

 

 

Chata sa nachádza v turisticky atraktívnom prostredí Oravy, ktorá ponúka svojim budúcim majiteľom alebo ich klientom napr. Takéto turistické lákadlá:

 

 

  • SKI Zábava Hruštín
  • SKi Kubínska hoľa
  • Oravský hrad
  • Západné Tatry
  • Oravice
  • Babia hora.

 

 

Cena
Cena 247 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Hruštín - SKI Zábava
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Chalupy, chaty
Rozloha
765 m²
Počet izieb
5
Počet poschodí
3
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.