Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

hala

Moderná hala na prevádzkové a výrobné účely

Číslo nehnuteľnosti: 3645

Ponúkame Vám na prenájom novostavbu priemyselnej haly vhodnú na rôzne účely. Halu je možné využiť na skladovanie, showroom, servis, výrobu, obchod a iné.  Novostavba haly je situovaná v blízkosti mesta Dolný Kubín, v obci Oravská Poruba. 

 

K hale je dobrý prístup pre potreby príjazdu kamiónom alebo väčšími dopravnými prostriedkami. Hala disponuje 2 veľkými elektrickými otvárateľnými bránami pre vykladanie nadrozmerného nákladu. Do haly je tiež zabezpečený vstup klasickými dverami. K hale patria dve kancelárie, jedna z nich s kuchynským kútom a toaleta

 

Hala je vykurovaná vysoko efektívnym plynovým kotlom, je kvalitne zaizolovaná a vyhotovená. Hala zabezpečuje nadštandardne čisté pracovné prostredie aj pre hygienicky náročnejšie prevádzky.

 

Celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom, objekt je napojený na vodu, odpad, elektrinu, internet a plyn. Parkovanie k objektu je zabezpečené na vlastnom pozemku.

 

K hale patrí pozemok o celkovej výmere 1418 m2. Pozemok je kompletne nanovo vyasfaltovaný, môže slúžiť na parkovanie alebo prekládku tovaru. Súčasťou predaja je aj časť plechových skladov oproti hlavnej hale.

 

Cena
Cena 449 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Oravská Poruba
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Podnikateľské objekty
Rozloha
570 m²
Počet izieb
1
Počet poschodí
1
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.