Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

rodinný dom

Rodinný dom so stavebným povolením na prístavbu

Číslo nehnuteľnosti: 3592

Ponúkame na predaj pozemok so starším tehlovým domom, zadnými stavmi a s právoplatným stavebným povolením na prestavbu. Pôvodný rodinný dom v prednej časti pozemku je veľmi zachovalý, postavený z kvalitnej pálenej tehly. Dom je čiastočne podpivničený. Na dome je možné realizovať aj podkrovné bývanie. Dom má nové plastové okná

 

 

Za rodinným domom zostala hrubá stavba zadných stavov, z ktorých môže byť v zmysle stavebného povolenia garáž a vstup do zadnej časti rodinného domu. K zadnej časti rodinného domu je pripravená platňa.V zadnej časti je rovinatý pozemok o celkovej výmere 1136 m² so súkromím a možnosťou ďalšej realizácie záhrady.

 

 

Rodinný dom je napojený na elektrinu, vodu a kanalizáciu. Na rodinný dom je vydané právoplatné stavebné povolenie na prestavbu a prístavbu rodinného domu. Kupujúci môže ihneď po kúpe začať s výstavbou zadného domu, prípadne si môže projekt upraviť podľa vtastných predstáv.Obec Kraľovany má potenciál rozvoja a je to východisková obec pri vstupe do regiónu ORAVA. Občianska vybavenosť je na dobrej úrovni. Kraľovany sú situované na hlavnom severnom cestnom a železničnom ťahu.

 

Rezervované
Cena
Cena 39 800 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Kraľovany
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Rozloha
1136 m²
Počet izieb
1
Počet poschodí
1
K dispozícii
ihneď
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.