Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Posledný voľný apartmán MyMara v Bešeňovej

Číslo nehnuteľnosti: 3516

Ponúkame Vám posledný jedinečné cenovo dostupný apartmán – štúdio max v apartmánovom dome s vlastným parkovaním, priamo v Bešeňovej – čoraz obľúbenejšej lokalite Liptova.

Samotný projekt ponúkal 25 apartmánov ktoré sa hneď vypredali a v ponuke ostal posledný apartmán s výmerou 54 m2.

 

Každý apartmán bude disponovať veľkou pivnicou, do ktorej sa zmestí komplet športové vybavenie a s vlastným parkovacím miestom. Veľkou výhodou je interiérový výťah, s ktorým sa pohodlne dostanete k apartmánu, ale aj do suterénu, kde sa nachádzajú pivničné kobky.

 

Apartmán je možné využívať pre seba, svojich príbuzných a známych alebo komerčne prenajímať cez platformy ako Airbnb alebo Booking, kedy bude zabezpečená služba  prevádzky apartmánov (upratovanie, pranie, odovzdanie apartmánu a pod.).

 

Plánované dokončenie a odovzdanie apartmánov budúcim majiteľom je naplánované na zimu 2019.

 

Ako obrovský bonus Vám ponúkame kvalitnú reštauráciu s presklenou zimnou terasou situovanú na prízemí apartmánového domu s oddeleným vstupom pre externých hostí, ktorí nebudú mať prístup do obytnej časti.

 

Bešeňová patrí medzi TOP rekreačné lokality na Slovensku. Ponúka bohaté možnosti zimnej aj letnej rekreácie, doplnenej v každom prípade o nádhernú prírodnú scenériu

 

Ak Vás ponuka zaujala neváhate ma kontaktovať a nezabudnite kliknúť na link, kde nájdete poslednú ponuku apartmánov s výmerami aj cenami:

https://mymara.sk/

Predané
Cena
Cena dohodou
Lokalita
Bešeňová
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - garsónka, 1-izbový byt
Rozloha
54 m²
Počet izieb
1
Poschodie
5
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.