Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Obytný súbor s 20 bytmi a rodinným domom.

Číslo nehnuteľnosti: 3402

Ponúkame na predaj novostavbu obytného súboru stavieb vo vyhľadávanej časti Dolného Kubína, na Veľkom Bysterci.

 

Obytný súbor pozostáva zo 4 samostatných budov:

 

Objekt č. 1

14 bytov

 

V objekte sa nachádza 14 kompletne zariadených bytov. Je tu 5 jednoizbových bytov, 8  dvojizbových bytov a 1  trojizbový byt.  Stavba je postavená z Ytongu 37, 50 cm + 10 polystyrén. Všetky byty sú kompletne zariadené s kuchynskou linkou a sanitou v kúpeľniach. Každý byt má vlastný elektrický kotol a samostatné maranie vody a elektriny. Objekt je napojený na kanalizáciu.

 

Objekt č. 2 

4 byty s terasami

 

V objekte sa nachádzajú 4 samostatné  byty. Stavba je postavená z Ytongu 37, 50 cm + 10 polystyrén. Všetky byty sú zariadené s kuchynskou linkou a sanitou v kúpeľniach. Každý byt má vlastný elektrický kotol a samostatné maranie vody a elektriny. Objekt je napojený na žumpu.

 

Objekt č. 3

 2 byty + komerčný priestor na prevádzku

 

V objekte sa nachádzajú 2  byty v podkroví. Stavba je postavená z Ytongu 37, 50 cm + 10 polystyrén.  Byty sú  zariadené s kuchynskou linkou a sanitou v kúpeľniach. Každý byt má vlastný elektrický kotol a samostatné maranie vody a elektriny. Objekt je napojený na kanalizáciu. Na prízemí objektu je komerčný priestor vhodný na akýkoľvek typ prevádzky/obchodu.

 

Objekt č. 4

Rodinný dom

 

Rodinný dom je postavený z Ytongu 37,50 cm + minerálna vata 10  cm. Rodinný dom pozostáva z prízemia kde sú dve obývacie izby, kuchynská časť, vináreň s klimatizáciou a terasou. Prvé podlažie rodinného domu pozostáva z 3 spální, 1 pracovne a balkóna.

 

Obytný súbor je na predaj ako celok, bez možnosti rozdelenia. Súbor ponúka rôzne môžnosti podnikania alebo samotného rodinného bývania. Mesačný príjem z prenájmu všetkých bytov v obytnom súbore je cca 5000 Eur.

 


Cena
Cena dohodou
Lokalita
Veľký Bysterec
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Podnikateľské objekty
Rozloha
2100 m²
Počet izieb
20
Počet poschodí
2
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.