Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Lukratívny rekreačný dom v zátoke Liptovskej Mary.

Číslo nehnuteľnosti: 3322

Snívate o tichej lokalite v prírode, ktorá je len pár minút od centra? O mieste, kde by ste mohli na chvíľu vypnúť od bežných starostí a stráviť tam svoje víkendy, letné či zimné dovolenky? Len si to predstavte, v zime lyžovačka vo veľkolepých zasnežených Tatrách a naproti tomu letné grilovanie či kúpanie na Liptovskej Mare.

 

Ponúkame Vám na predaj rekreačný domček, ktorý môže slúžiť aj ako rodinný dom, no hlavne Vám ponúkame miesto plné nových zážitkov, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.

 

Dom sa nachádza priamo pri Liptovskej Mare v časti Ráztoky. Hovoríme o dvojpodlažnej novostavbe, ktorej výmera pozemku je 501 m². Táto nehnuteľnosť je súčasťou oploteného objektu s elektrickou bránou, vďaka ktorej máte bezpečný a komfortný prístup pomocou diaľkového ovládania na pozemok. Dom je vybavený alarmom a súčasťou stavby je aj garáž priamo v podzemnom podlaží.

 

Na prvom poschodí sa nachádza veľký otvorený priestor, v ktorom je prepojená kuchyňa s jedálenskou časťou a obývacou izbou. Dominantou tohto priestoru je veľké francúzske okno, cez ktoré sa dostaneme na priestranný balkón. Máme tu taktiež krb s teplovzdušným kúrením, ktorý dodáva príjemnú teplú atmosféru hlavne v zimnom období. Na tomto poschodí sa taktiež nachádza spálňa, špajza, WC so sprchovým kútom, technická miestnosť s bojlerom a originálnou medenou predprípravou na slnečné kolektory.

Na druhom poschodí sa nachádzajú tri spálne, z toho dve majú taktiež francúzske okná s prístupom na samostatné balkóny. Okrem toho sa na tomto podlaží nachádza šatník a kúpeľňa s rohovou vaňou.

 

Nehnuteľnosť je vybavená satelitným pripojením a internetom, elektrickým kotlom, radiátormi aj podlahovým kúrením, pivnicou, zateplenou strechou s originálnym šindľom. Za veľkú výhodu taktiež považujeme možnosť prechodu vstupnou bránou so vstupom do vody na loď.

 

Dispozícia nehnuteľnosti je na vysokej úrovni, nachádza sa priamo oproti Tatralandii.

Cena
Cena 205 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Liptovská Mara
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Chalupy, chaty
Počet izieb
5
Počet poschodí
2
K dispozícii
ihneď
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.