Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

chata

Rekreačný objekt s pozemkom o výmere 7 335 m²

Číslo nehnuteľnosti: 1011

Rekreačný objekt pozostávajúci z hlavnej chaty a 9 drevených chatiek sa nachádza v rekreačnej lokalite Dierová (patrí do katastrálneho územia obce Žaškov). Objekt je umiestnený v krásnej lokalite neďaleko rieky Oravy (cca 100 m) pod vrchom Šíp. V susedstve sa nachádza len pár stavieb, čo prispieva k neuveriteľnému pokoju a kráse tohto miesta. m²

Hlavná chata pozostáva zo suterénu, v ktorom sa nachádza kotolňa, poľovnícky salónik s krbom a pivnice. Na prvom nadzemnom podlaží sú sklady, kuchyňa, veľká jedáleň, sociálne zariadenia, sauna a izby. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú spoločné sociálne zariadenia a izby, na zvýšenom druhom podlaží (štítová časť chaty) sa nachádzajú izby. K chate patrí vonkajší bazén a 8 chatiek stojacich na betónových nosníkoch - tieto chatky sú schopné ubytovať od 2 - 4 ľudí každá (len v letnej sezóne). Zdroj tepla je zabezpečený kotlom na pevné palivo (drevo, uhlie), vykurovanie je ústredné prostredníctvom radiátorov. Napojenie na zdroj pitnej vody je bezplatné.

Mimoriadny bonus predstavuje krásny pozemok pravidelného tvaru o výmere 7335 metrov štvorcových. Tento rekreačný komplex je v súčasnosti vhodný pre nižší štandard ubytovania (študenti, nenáročný rekreanti, veľké partie). Po rekonštrukcii by vzhľadom na jeho vynikajúcu polohu v krásnej prírode uspokojil aj tých najnáročnejších.

Znaleckým posudkom bola hodnota tejto nehnuteľnosti určená na 464 714,- eur.

Rezervované
Cena
Cena 109 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Žaškov - Dierová
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Podnikateľské objekty
Rozloha
7335 m²
Počet poschodí
2
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.