Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Jedinečný dvojpodlažný byt s galériou na Bysterci

Číslo nehnuteľnosti: 3848

Ponúkame Vám na predaj jedinečný dvojpodlažný byt v najvyhľadávanejšej lokalite Dolného Kubína, na Veľkom Bysterci, ulica SNP.
Jedinečnosť bytu spočíva v jeho dispozičnom riešení a nadštandardným komfortom bývania. Byt je umiestenný v novostavbe, nadstavbe bytového domu. Byt je určený pre toho najnáročnejšieho klienta, ktorý potrebuje výnimočné bývanie s najlepšou občianskou vybavenosťou.

Samotný byt pozostáva z dvoch podlaží, ktoré sú prepojené štýlovým točitým schodiskom a galériou, ktorá udáva priestoru nový rozmer. Na prvom podlaží je   vstupná chodba, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a lodžiou. Ďalej je tu krásna kúpeľňa so samostatným WC a šatník. Druhé podkrovné podlažie pozostáva zo spálne a pracovne.

Súčasťou predaja bytu je kompletné zariadenie bytu (podľa fotodokumentácie). V byte je nainštalovaná klimatizácia. Kúrenie je zabezpečené radiátormi napojenými na centrálny rozvod kúrenia pre celý bytový dom. Mesačné náklady na bývanie sú približne 130 eur. Náklady znižujú solárne panely umiestnené na streche bytového domu, ktorými sa zohrieva teplá voda. Bytový dom má nainštalované nové moderné výťahy.


Veľký potenciál bytu spočíva v možnosti prestavby bytu na plnohodnotný trojizbový byt. Konštrukčne je možné vysunúť časť obývacej izby do priestoru lodžie, čím by sa časť obývacej izby mohla oddeliť a vytvorila by sa tak ďalšia izba.

Občianska vybavenosť je na najvyššej možnej úrovni v rámci mesta Dolný Kubín. Pred bytovým domom je dostatok parkovacích miest, v blízkosti sú ihriská, školy, škôlky, obchody, úrady, reštaurácie……

Cena
Cena 192 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Dolný Kubín - Veľký Bysterec
SNP
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - 2-izbový byt
Byty - 3-izbový byt
Rozloha
66 m²
Počet izieb
2
Poschodie
4/4
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.