Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Exkluzívny 3 - izbový apartmán v jedinečnom projekte Hillside

Číslo nehnuteľnosti: 3789

Ponúkame na predaj exkluzívny, skolaudovaný  3 - izbový apartmán v jedinečnom projekte Hillside na Kubínskej holi, v jednom z  sa rozrastajúcom lyžiarskom stredisku.

 

Projekt apartmánových domov Hillside ponúka výnimočnú architektúru, kvalitné materiály, dokonalé umiestnenie do  krásnej Oravskej prírody a v neposlednom rade nádherné výhľady na Západné Tatry, Chočské vrchy, Malú Fatru a Kubínsku hoľu. Projekt Hillside pozostáva z troch veží X, Y a Z.

 

Súčasťou projektu Hillside je wellnesové centrum v stredovej veži Y. Wellnesové centrum pozostáva z vírivej vane, fínske sauny, parnej sauny, interiérového a exteriérového tepidária s výhľadom na Západné Tatry.

 

Samotný apartmán sa nachádza vo veži ,,X" Apartmán pozostáva z veľkometrážnej obývacej izby spojenej s kuchynskou časťou a s dvoma balkónmi. Ďalej sú tu dve spálne s francúzskymi oknami. Kúpeľňa je spojená s WC a sprchovým kútom. Z apartmánu je nádherný výhľad na Západné Tatry.Apartmán je vykurovaný elektrickým podlahovým kúrením. K apartmánu patria dva veľkometrážne balkóny/terasy. K apartmánu patrí tiež veľká pivnica v suteréne apartmánového domu. Vo všetkých vežiach sú kvalitné výťahy. K apartmánu patrí jedno parkovacie miesto pred apartmánovým domom.Apartmán je možné využívať na vlastné potreby ale taktiež na komerčné prenajímanie.

Apartmánové domy Hillside sa nachádzajú približne 800 m od lyžiarskeho strediska SKI Kubínska hoľa, jedno z najrýchlejšie sa rozrastajúcich a najvyhľadávanejších  lyžiarskych stredísk na Slovensku.

 

Rezervované
Cena
Cena info o cene u makléra
Lokalita
Dolný Kubín - Kubínska hoľa
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - 3-izbový byt
Rozloha
72,50 m²
Počet izieb
3
Poschodie
3/5
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.