Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

TOP ponuka priestoru na podnikanie v BEŠEŇOVEJ

Číslo nehnuteľnosti: 3781

Ponúkame na predaj priestor na podnikanie, ktorý sa nachádza v turisticky vyhľadávanej obci a v srdci Liptova, v malebnej obci Bešeňová.  


Priestory sa nachádzajú v apartmánovom dome MyMara, ktorý prešiel kompletnou prestavbou z hotela v roku 2019, a slúžili ako prevádzka reštaurácie s cukrárňou.

Nachádzajú na prízemí a dispozične pozostávajú zo zimnej presklenej terasy, reštaurácie s barovým pultom, dámskeho a pánskeho WC, kuchyne, miestnosti na pečenie a skladov.

Výmera priestorov je 189 m2 + zimná terasa 24 m2.

Nebytové priestory majú vynikajúcu polohu s vysokým pohybom turistov a patria k nim aj parkovacie miesta v počte 7 kusov. 

Plne vyhovujú gastro prevádzke, ktorej služby využívali okrem externých aj majitelia a hostia 28 apartmánov ktoré sa nachádzajú priamo v polyfunkčnom dobe ale takisto ponúkajú možnosť prispôsobiť priestory podľa vlastných predstáv. V prípade záujmu je možné odkúpiť aj vybavenie reštaurácie. 

Nebytový priestor je vhodný okrem gastro prevádzky aj na inú komerčnú prevádzku, nakoľko v okolí je vynikajúci pohyb potencionálnych zákazníkov. 


Bešeňová patrí medzi TOP rekreačné lokality na Slovensku. Ponúka bohaté možnosti zimnej či letnej rekreácie, doplnenej v každom prípade o nádhernú prírodnú scenériu. Ročne ju navštívi cca 800 000 návštevníkov.

Kúpou tejto nehnuteľnosti a následným prenájmom, môžete získať pasívny príjem, takže ak Vás táto ponuka zaujala neváhate ma kontaktovať.

Kúpna cena nehnutľnosti je 320 000 € + DPH. 

Cena
Cena 320 000 + DPH €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Bešeňová
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Podnikateľské objekty
Rozloha
213 m²
Počet poschodí
1
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.