Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

hala

Prenájom polyfunkčnej haly v Ružomberku

Číslo nehnuteľnosti: 3776

Ponúkame na prenájom polyfunkčnú halu situovanú na výbornom logistickom bode bývalého areálu Texicom v Ružomberku, ktorý prepája geografický trojuholník miest Martin, Dolný Kubín a Liptovský Mikuláš.

 

Jedná sa o čerstvo zrekonštruované skladové a administratívne priestory, pričom sklady tvoria rozlohu cca 1 500 m2 a administratíva 440 m2.

Administratívne priestory sa nachádzajú v hlavnej dvojpodlažnej budove s plastovými oknami, plávajúcou podlahou, podlahovým vykurovaním a oddeleným sociálnym zariadením, nachádzajúcim sa na obidvoch podlažiach. Sú veľmi vzdušné a svetlé s modernými prvkami ako napr. elektrické rozvodové skrinky v podlahe, vlastná IT miestnosť atď.

 

Budova má tri samostatné vchody, pričom jeden z nich je cez vyťahovaciu bránu ovládanú elektricky. Objekt je dispozične prepojený viacerými halami s možnosťou uskladnenia alebo aj výroby, pričom časť z nich je vykurovaná a časť bez vykurovacieho systému.

 

Objekt má vlastnú kotolňu s novými plynovými kotlami je napojený na elektriku, vodu a kanalizáciu. Je zabezpečený kamerovým systémom a alarmom  pre celú budovu. Výhodou je tiež vlastné parkovisko so 6 – 7 státiami.

 

Nehnuteľnosť sa prenajíma v celosti ale aj oddelene na základe individuálnych požiadaviek záujemcov.

 

V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

 

Cena
Cena info v RK €
Lokalita
Ružomberok
Ponuka
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Podnikateľské objekty
Rozloha
2020 m²
Počet poschodí
2
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.