Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Obchodný priestor na predaj v projekte Bešeň

Číslo nehnuteľnosti: 3770

Realitná kancelária Orea Vám exkluzívne ponúka na predaj obchodný priestor v apartmánovom dome v Bešeňovej.

 

Výmera obchodného priestoru je 87 m2 a bude dodávaný ako holopriestor, ktorý zahŕňa kompletné elektroinštalácie, kúrenie, zdravotechniku, vrátane povrchových úprav stien a hladkou vnútornou omietkou s bielym náterom a pohľadového stropu – betónu. Úpravy podláh, interiérové dvere, zariaďovacie predmety a sociálne zariadenia budú samostatne nacenené a účtované kupujúcemu podľa zadania a špecifikácie. K priestoru budú patriť 2 parkovacie miesta. 

 

Samotná stavba je železobetónový skelet s výplňovým murivom, zateplený kontaktným zatepľovacím systémom. Ako strešná krytina bude použitý Fatrafol. V plastových oknách a vstupných dverách bude použité izolačné trojsklo. Vykurovanie bude zabezpečené vykurovacími telesami bielej farby, zdrojom tepla budú centrálne kondenzačné kotle na zemný plyn. 

 


Apartmánový dom Bešeň sa nachádza v srdci Liptova, v známej obci Bešeňová, ktorá patrí medzi špičku rekreačných oblastí Slovenska. Nie je tak len kvôli obľúbenému Aquaparku Bešeňová, ale aj vďaka ďalším možnostiam letnej alebo zimnej rekreácie, ktoré ponúka krásna okolitá príroda. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú Nízke Tatry, Západné Tatry, Chočské vrchy alebo Liptovská Mara.

Bešeň prináša okrem obchodného priestoru apartmány, ktoré sú orientované na aktívnych zákazníkov. Pohodlie zabezpečí optimálna dispozícia, balkón alebo lodžia pri každom apartmáne, vysokorýchlostný internet, interiérový výťah alebo vlastná pivnica, do ktorej je možné uskladniť bicykle, lyže a iné športové náčinie. Každý kupujúci získa v cene apartmánu parkovacie miesto. 

 

K dispozícii bude malý súkromný park vo vnútrobloku apartmánového domu, ako aj služby poskytované v parteri budovy alebo reštaurácia v bezprostrednom susedstve.

pod.).

 


Kolaudácia projektu je naplánovaná na jeseň/zima 2022.

 

Kompletné info o projekte nájdete na stránke https://apartmanybesen.sk/

 

 

Kúpna cena priestoru je 189 000 € + DPH.

Cena
Cena 189 000 +DPH €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Bešeňová
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Podnikateľské objekty
Rozloha
87 m²
Počet izieb
1
Počet poschodí
1
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.