Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

byt

Nadštandardne zariadený 3 - izbový byt na prenájom

Číslo nehnuteľnosti: 3758

Ponúkame na prenájom nadštandardne zariadený 3 - izbový byt v najvyhľadávanejšej lokalite na bývanie v Dolnom Kubíne, ulica Na Sihoti, Veľký Bysterec.

 

Byt sa nachádza v menšom tehlovom bytovom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Veľkým benefitom je nový priestranný výťah.  Pred bytovým domom je dostatok parkovacích miest.

 

Byt je kompletne a kvalitne zrekonštruovaný. V byte je nainštalovaná rekuperačná jednotka (riadená výmena vzduchu medzi interiérom a exteriérom), čo výrazne zvyšuje komfort bývania.

 

Súčasťou prenájmu bytu je jeho kompletné zariadenie. Kuchyňa je kompletne vybavená aj so spotrebičmi, v obývacej izbe je sedacia súprava, obývacia stena aj s televíziou, vstavané skrine. Spálňa je zariadená manželskou posteľou a roldorom. Detská izba je tiež čiastočne zariadená. V kúpeľni je kvalitná práčka a sušička, čo výrazne uľahčuje bývanie v byte.

 

K bytu patrí pivnica, v cene prenájmu sú všetky energie vrátane internetu a TV.

 

Občianska vybavenosť bytu je na vysokej úrovni. Bytový dom sa nachádza v kľudnej časti Veľkého Bysterca, no zároveň je v blízkosti centra. V blízkosti sú tiež škôlky, školy, obchody a pod.

 

Rezervované
Cena
Cena 600 €/mes.
Lokalita
Dolný Kubín - Veľký Bysterec
Na Sihoti
Ponuka
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Byty - 3-izbový byt
Rozloha
63 m²
Počet izieb
3
Poschodie
5/5
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.