Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Rodinný dom s pozemkom + stavebný pozemok 550 m2

Číslo nehnuteľnosti: 3756

Ponúkame Vám na predaj zachovalý rodinný dom v obci Valaská Dubová, umiestnenej len niekoľko kilometrov medzi dvoma okresnými mestami Dolný Kubín a Ružomberok.

 

Rodinný dom je postavený z tehly v roku 1965. Je vo veľmi zachovalom stave. Na rodinnom dome sú vymenené plastové okná, v niekoľkých izbách je plávajúca podlaha. Dom je ideálny na postupnú rekonštrukciu s tým že časť domu je po miernych úpravách okamžite obytná na dočasné bývanie počas rekonštrukcie. Strešnú krytinu je potrebné vymeniť.

 

Dom pozostáva z dvoch podlaží a z podkrovia, ktoré je možné prerobiť na bývanie prípadne na skladovanie. Ideálne využitie domu, je ponechať prízemné podlažie ako technické zázemie a z prvého nadzemného podlažia pripraviť plnohodnotné bývanie v kombinácii s podkrovím.Rodinný dom je napojený na elketrinu a vodu, kanalizácia je riešená žumpou.

 

Za rodinným domom sú zadné stavy (garáž a dreváreň). Za zadnými stavmi pozemok pokračuje do zadnej časti, kde je druhá prístupová asfaltová cesta s možnosťou vytvorenia samostatného stavebného pozemku o výmere cca 550 m2.

 

Rezervované
Cena
Cena 97 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Valaská Dubová
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Rozloha
1118 m²
Počet izieb
6
Počet poschodí
3
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.