Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Exkluzívny 1-izbový apartmán v centre Bešeňovej

Číslo nehnuteľnosti: 3754

Ponúkame na predaj tento nádherný 1-izbový apartmán  ktorý sa nachádza v centre Bešeňovej v polyfunkčnom dome MyMara, ktorý bol skolaudovaný v roku 2019.

 

Samotný byt má výmeru 38 m2 a dispozične pozostáva z kuchynky, chodby, WC, kúpeľne, obytnej izby s balkónom a predáva sa kompletne zariadený ako ho vidíte na fotkách okrem manželskej postele.

 

Apartmán disponuje veľkou pivnicou, do ktorej sa zmestí komplet športové vybavenie a vlastným parkovacím miestom. Veľkou výhodou je interiérový výťah, s ktorým sa pohodlne dostanete k apartmánu, ale aj do suterénu, kde sa nachádzajú pivničné kobky.

 

Obrovským benefitom je aj reštaurácia s cukrárňou a s presklenou zimnou terasou, ktorá je situovaná na prízemí apartmánového domu s oddeleným vstupom pre externých hostí, ktorí nemajú prístup do obytnej časti.

 

Apartmán je možné využívať pre seba, svojich príbuzných a známych alebo komerčne prenajímať .

 

Bešeňová patrí medzi TOP rekreačné lokality na Slovensku. Ponúka bohaté možnosti zimnej aj letnej rekreácie, doplnenej v každom prípade o nádhernú prírodnú scenériu.

 


Apartmán je možné rezervovať hneď s prepisom vlastníckeho práva v jeseni 2022. Podrobnejšie info Vám rád poskytnem telefonicky. 

Cena
Cena 107 900 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Bešeňová
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - garsónka, 1-izbový byt
Rozloha
38 m²
Počet izieb
1
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.