Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Nadčasová 4 - izbová novostavba v Dolnej Lehote

Číslo nehnuteľnosti: 3751

Ponúkame Vám na predaj komfortnú a nadčasovú novostavbu rodinného domu v obci Dolná Lehota, ktorá sa nachádza v bezprostrednej blízkosti historickej a turistami navštevovanej  obce Oravský Podzámok.

 

Jedná sa o dvojpodlažný holodom postavený z kvalitných materiálov na rovinatom a slnečnom pozemku s príjemným výhľadom o celkovej výmere 515 m2. Novostavba je napojená na elektriku, obecný vodovod a plynovod. Odpad je riešený žumpou. Nachádza sa v tichej lokalite, čo prináša majiteľom súkromie, komfort a bezpečnosť. K novostavbe vedie asfaltová, celoročne udržiavaná cesta.

 

Dispozičné riešenie novostavby ponúka:

 

1 NP: pozostáva zo vstupnej chodby so šatníkom a technickej miestnosti, v ktorej sa nachádza plynový kotol s prípojkami. Ďalej je to obývacia hala s kuchyňou, ktoré sú presvetlené veľkými terasovými oknami s východom na priestrannú drevenú terasu. Súčasťou tohoto podlažia je aj špajza a toaleta. Táto denná časť pôsobí príjemne štýlovo a nadčasovo.

 

2 NP: na druhé nadzemné podlažie vedie schodisko z dennej časti novostavby, ktoré je presvetlené denným svetlom. Tu sa nachádzajú tri plnohodnotné spálne, kde jedna z nich má aj vlastný šatník. Taktiež je tu kúpeľňa s WC.

 

Dom sa predáva v štádiu HOLODOM a to:

 

Exteriér: Vonkajšia biela fasáda s kombináciou fasádnych obkladacích prvkov, plastové okná a dvere vo farbe antracit s bielou kombináciou. Plechová strecha so zadržiavačmi snehu. Drevená terasa s oplotením, teréna úprava pozemku a jeho zatrávnenie.

 

Interiér: Cementový poter, omietka s bielym náterom, stropy –  1 NP sádrokartón2 NP drevo, podlahové kúrenie, vodovodné, elektrické a plynové rozvody, plynový kotol a 2x geberit.

 

Nehnuteľnosť má výbornú polohu pre rodinné bývanie ako aj investíciu s možnosťou krátkodobého alebo dlhodobého prenájmu.

 

Rezervované
Cena
Cena dohodou
Lokalita
Dolná Lehota
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Rozloha
515 m²
Počet izieb
4
Počet poschodí
1
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.