Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

byt

Výnimočný 3 - izbový byt v súkromí na prenájom

Číslo nehnuteľnosti: 3749

Ponúkame Vám na prenájom jedinečný 3 - izbový byt v apartmánovom dome Borovica, ktorý sa nachádza na okraji Dolného Kubína, v miestnej časti Beňová Lehota. 

 

 

Bývanie v Borovici Vám prinesie viac, ako očakávate. Pobyt v prírode a predsa v meste, dostupnosť voľnočasových aktivít, bezpečná komunita a možnosti nadštandardných doplnkových služieb. 

 

 

Dispozícia samotného bytu je navrhnutá tak, aby vyhovovala náročným klientom s ohľadom na rozumné oddelenie nočnej a dennej časti bytu. Denná časť bytu prirodzene nadväzuje na balkón, na ktorom môžete vďaka jeho mimoriadnej veľkosti v pokoji a na čerstvom vzduchu tráviť čas pri jedle, knihe alebo inej aktivite. Byt pozostáva teda z obývacej izby spojenej s kuchyňou, dvoch spální a kúpeľne s WC a sprchovým kútom.

Byt je takmer kompletne zariadený kvalitným a štýlovým nábytkom. Kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi a to mikrovlnnou rúrou, varnou doskou, rúrou na pečenie, chladničkou, mrazničkou a umávačkou riadu. V kúpeľni je umiestnená práčka a bojler na ohrev teplej vody.  Byt je vykurovaný vlastným elektrickým podlahovým kúrením. 

 

K bytu patrí vlastné parkovacie miesto a pivnica, ktorá je vhodná aj na uskladnenie lyží, bicyklov a podobne. V exteriéri Borovice je altánok určený len pre obyvateľov objektu.

 

Byty v Borovici sú ideálne pre náročných zákazníkov, ktorí ocenia dobrú dostupnosť, krásne prostredie a bohaté možnosti služieb. Zamestávatelia môžu nájmom bytu v Borovici zabezpečiť pre svojich manažérov bezkonkurenčný benefit. 

 

Hlavné benefity bytu:

 

  • Bývanie v krásnom a tichom prostredí na okraji mesta
  • Dostupnosť do mesta Dolný Kubín ( 5 min. autom + MHD vzdialená 500 m)
  • Vlastné parkovanie
  • Príroda a voľnočasové aktivity
  • Novostavba
  • Bezpečná komunita
  • Doplnkové služby (upratovanie, pranie, stravovanie, sauna...)
  • Možnosť odpočtu DPH z nájomného
Cena
Cena 790 €/mes.
s DPH
Lokalita
Dolný Kubín - Beňová Lehota
Ponuka
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Byty - 3-izbový byt
Rozloha
60 m²
Počet izieb
3
Poschodie
3/4
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.