Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

byt

Priestranný 3 - izbový byt so zariadením

Číslo nehnuteľnosti: 3650

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3 - izbový byt s dobrou dispozíciou na Brezovci, ulica Mierová. Byt sa nachádza v zateplenom, dobre udržiavanom bytovom dome s dvoma modernými výťahmi, jeden z nich je nákladný/väčší. 

 

 

Byt sa nachádza na 7 poschodí, pozostáva z priestrannej vstupnej chodby so vstavanými skriňami, z chodby sa samostatne prechádza do spálne, obývacej izby, kuchyne a kúpeľne. Z obývacej izby sa ešte prechádza do detskej izby/spálne. Z kuchyne sa vychádza na balkón. Vzhľadom na veľkú výmeru bytu (72m2) sú všetky izby dostatočne priestranné a presvetlené. 

 

 

Byt prechádzal postupnou rekonštrukciou. V byte sú plávajúce podlahy, murované jadro, veľmi zachovalá kuchynská linka, plastové okná.  V cene bytu je zahrnutý aj nábytok v zmysle fotodokumentácie.

 

 

Mesačné náklady na bývanie sú 137 eur (kúrenie, voda, fond opráv a pod.) + mesačný poplatok na elektrinu je 26 eur. K bytu patrí aj pivnica, ktorá je situovaná na tom istom poschodí ako byt, čo je veľká výhoda.

 

 

Občianska vybavenosť je na výbornej úrovni, hneď vedľa bytového domu sú potraviny. Pri bytovom dome je dobré parkovanie, dostupnosť do mesta je cca 10 minút pre peších.

 

Rezervované
Cena
Cena 106 900 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Dolný Kubín - Brezovec
Mierová
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - 3-izbový byt
Rozloha
72 m²
Počet izieb
3
Poschodie
7/11
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.