Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Exkluzívny horský chalet v Západných Tatrách

Číslo nehnuteľnosti: 3608

Ponúkame na predaj exkluzívny chalet v Západných Tatrách v obci Zuberec. Chalet bol postavený v roku 2013 v nadštandardnom vyhotovení s nádhernými výhľadmi.

 

Chalet pozostáva z 3 podlaží. Na prvom podlaží sa nachádzajú dve izby, každá so samostatnou kúpeľňou. Na medzipodlaží sa nachádza luxusné wellnes centrum s jacuzzou, fínskou saunou, tepidáriom s piatimi lôžkami a krbom. Všetko v nadštandardnom vyhotovení.

 

Na prízemí chaletu sa nachádza priestranná obývacia izba s krbom, štýlová kuchyňa s kvalitnými spotrebičmi a ostrovčekom. Tiež sa tu nachádza WC a malý sklad. Na medziposchodí a poschodí sa nachádzajú 3 samostatné dvojizbové apartmány, každý s vlastnou kúpeľňou.

 

V areáli chaletu sa nachádza altánok s posedením. V altánku sa nachádza záhradná kuchyňa, ktorá pozostáva z otvorenej pece, rúry na pečenie a otvoreným krbom. Samozrejmosťou je napojenie altánku na vodu a elektrinu. Súčasťou areálu je aj garáž s elektrickou bránou na diaľkové ovládanie.

 

Súčasťou predaja chaletu je aj kompletné kvalitné zariadenie. Obytná plocha chaletu je 305 m2. Celková výmera pozemku prislúchajúcemu k chaletu je 628 m2. Kúrenie objektu je zabezpečené kvalitným plynovým kotlom. Objekt je napojený na štátny vodovod, odpad je riešený žumpou. Je tu možnosť napojiť sa na kanalizáciu.

 

Chalet sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších turisticko-rekreačných oblastí Slovenska v Západných Tatrách na hranici s Liptovom. Dostupné sú lyžiarske strediská, aquaparky, horské túry a mnoho iného.

 

Cena
Cena info o cene u makléra
Lokalita
Zuberec
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Chalupy, chaty
Rozloha
628 m²
Počet izieb
9
Počet poschodí
3
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.