Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

apartmán

Veľkometrážny apartmán v centre Tatranskej Lomnice

Číslo nehnuteľnosti: 3594

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3 - izbový apartmán v apartmánovom hoteli Wili v priamo v centre Tatranskej Lomnice, turisticky najvyhľadávanejšej lokalite Slovenska, vo Vysokých Tatrách.Apartmán sa nachádza v podkrovnej apartmánovej časti hotela Wili. Budúci majiteľ apartmánu bude môcť využívať všetky benefity hotela, hlavne reštauračné služby (raňajky, obedy, večere), bar, upratovanie apartmánu a pod.

 

 

Súčasťou predaja apartmánu je pivnica v suteréne apartmánového domu a garancia parkovacieho miesta pred apartmánovým hotelom.K samotnému apartmánu sa dostanete komfortne bezbariérovým výťahom alebo po schodoch. Pri vstupe do apartmánu Vás zaujme jeho priestrannosť. Pozostáva zo vstupnej chodby, zariadenej kuchynskej linky, kúpeľne, obývacej izby s krbom a dvoch spální. Apartmán je dobre presvetlený. Apartmán  bol ako novostavba nadstavený v roku 2007. Apartmán je vo veľmi dobrom a zachovalom stave s nadštandardným komfortom bývania. Kúrenie je plynové s vlastným meraním a zdrojom tepla sú radiátory. Súčasťou predaja je takmer celé zariadenie apartmánu, po individuálen dohode. V prípade záujmu môže budúci kupujúci využiť služby room servisu, teda upratovanie apartmánu, odovzdávanie kľúčov a podobne. Tatranská Lomnica je najvyhľadávanejšou lokalitou Vysokých Tatier. Nachádza sa tu exkluzívne lyžiarske stredisko a tiež východiskový bod výstupu na skvost Vysokých Tatier, Lomnický štít. Tiež je v blízkosti golfový areál a mnoho ďalších atrakcíí. 

 


Či už bude budúci kupujúci apartmán využívať na vlastné potreby alebo ho bude prenajímať, vždy dostane ten najvyšší štandard rekreačného a investičného využitia v rámci Slovenska.

 

Rezervované
Cena
Cena 299 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Vysoké Tatry
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - 3-izbový byt
Rozloha
111 m²
Počet izieb
3
Poschodie
4/4
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.