Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Ponuka 3-izbového bytu na Brezovci v Dolnom Kubíne

Číslo nehnuteľnosti: 3591

Ponúkame Vám na predaj 3 – izbový byt o výmere 73 m2 nachádzajúci sa na ulici Martina Hattalu v Dolnom Kubíne na sídlisku Brezovec.

 

Byt, ktorý sa nachádza na 6. poschodí prešiel rekonštrukciou pred niekoľkými rokmi,  kedy boli vymenené podlahy, nové stierky aj elektrika v bytovom jadre.

 

Zrušením chodby, ktorá spájala kuchyňu s chodbou sa zväčšila kúpeľňa, ktorá poskytuje budúcim majiteľom komfort v podobe veľkej rohovej vane a taktiež vzniklo miesto pre sušičku s práčkou a pocit vzdušného priestoru.

 

Majitelia využili priestrannú chodbu a zmenili tento priestor na vytvorenie šatníka. V detskej izbe a v spálni sú vstavané skrine.

 

Veľkou prednosťou tohto bytu je výhodná poloha, nakoľko sa nachádza v tichej lokalite, kde je veľmi dobrá občianska vybavenosť a bezproblémové parkovanie. Nedaľeko bytového domu sa nachádza základná škola, obchod s potravinami, pohostinstvo, detské ihrisko, nemocnica, kostol.

 

V prípade, že máte záujem o byt v kľudnom a tichom prostredí, s veľkým balkónom, ktorý ponúka pekný výhľad na Malú Fatru a Choč, neváhajte ma kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes.

Rezervované
Cena
Cena dohodou
Lokalita
Dolný Kubín
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - 3-izbový byt
Rozloha
73 m²
Počet izieb
3
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.