Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

chata

Rekreačná chata s nádherným výhľadom na Babiu horu

Číslo nehnuteľnosti: 3590

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v nádhernom prostredí obce Novoť, s výhľadom na Babiu Horu. Chata na nachádza v obytnom,no riedko osídlenom území obce.  Chata sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 687 m2.

 

Chata pozostáva z podpivničenia a dvoch nadzemných podlaží. V podpivničení sa nachádza jedna miestnosť/pivnica/sklad. 1 nadzemné podlažie pozostáva z dvoch miestností a schodiska do podkrovia. V obývacej izbe je funkčná pec na kúrenie. V podkroví chaty je možné vytvoriť dve izby.  Strecha je zrekonštruovaná.

 

Chata je napojená na elektrinu, vodu je možné realizovať vrtom.Kanalizáciu je potrebné riešiť žumpou. 

 

Chata je vo veľmi dobrom technickom stave. Chata má veľký potenciál vďaka svojej perfektnej polohe a tvaru pozemku. S malou investíciou je možné dorobenie kúpeľne čím sa z chaty stane plnohodnotná nehnuteľnosť, či už na bývanie alebo rekreačné využitie.

 

Obec Novoť je moderná obec s potenciálom rastu.  Občianska vybavenosť je na vysokej úrovni, v obci je viacero obchodných prevádzok, materská škola, základná škola, napojenie na autobusovú dopravu. Chata sa nachádza niekoľko desiatok metrov od lesov Podbeskydskej vrchoviny, v blízkosti hranice s Poľskom.

Cena
Cena 59 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Novoť
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Chalupy, chaty
Rozloha
687 m²
Počet izieb
2
Počet poschodí
2
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.