Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

bytr

Prerobený 3 - izbový byt s garážou pod Oravským hradom

Číslo nehnuteľnosti: 3585

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 - izbový byt  v menšom bytovom dome s priestranným pozemkom  a s garážou v cene bytu. Byt sa nachádza na 1. poschodí. 

 

Byt pozostáva zo vstupnej chodby so zabudovaným roldorom, obývacej izby s balkónom, spálne, detskej izby, kuchyne s balkónom, kúpeľne s rohovou vaňou a samostatným WC.

 

Byt prešiel kompletnou, postupnou rekonštrukciou. Byt je dobre dispozične riešený, presvetlený. Dominantou bytu je kvalitne prerobená kúpelňa. 

 

Veľkým benefitom bytu je vlastné elektrické kúrenie, nízke náklady na bývanie. K bytu patrí priestranná pivnica v suteréne bytového dom a tiež väčšia kočíkareň. 

 

Najväčším benefitom bytu je garáž umiestnená pri bytovom dome vo vlastníctve. Garáž je napojená na elektrickú energiu, je dostatočne priestranná. Za garážou je možné vytvoriť si priestor  na záhradný altánok a grilovanie.  

 

Ďalším veľkým benefitom je pozemok okolo bytového domu, kde sú rôzne možnosti využitia.  Bytový dom poskytuje dostatok súkromia. V blízkosti sa nachádza obchod, železničná stanica.

 

Cena
Cena 88 500 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Oravský Podzámok
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - 3-izbový byt
Rozloha
67 m²
Počet izieb
3
Poschodie
1/3
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.