Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Posledný voľný apartmán MyMara v Bešeňovej

Číslo nehnuteľnosti: 3568

V ponuke opäť jeden cenovo dostupný 1-izbový apartmán o výmere 40 m2 s balkónom v apartmánovom dome MyMara s vlastným parkovaním, priamo v Bešeňovej – čoraz obľúbenejšej lokalite Liptova.

 

Byt sa ponúka v štandarde ako ho môžete vidieť na fotkách, bez zariadenia.

 

Každý apartmán disponuje veľkou pivnicou, do ktorej sa zmestí komplet športové vybavenie a s vlastným parkovacím miestom. Veľkou výhodou je interiérový výťah, s ktorým sa pohodlne dostanete k apartmánu, ale aj do suterénu, kde sa nachádzajú pivničné kobky.

 

Apartmán je možné využívať pre seba, svojich príbuzných a známych alebo komerčne prenajímať cez platformy ako Airbnb alebo Booking, kedy bude zabezpečená služba  prevádzky apartmánov (upratovanie, pranie, odovzdanie apartmánu a pod.).

 

Ako obrovský bonus Vám ponúkame kvalitnú reštauráciu s cukrárňou a s presklenou zimnou terasou situovanú na prízemí apartmánového domu s oddeleným vstupom pre externých hostí, ktorí nebudú mať prístup do obytnej časti.

 

Bešeňová patrí medzi TOP rekreačné lokality na Slovensku. Ponúka bohaté možnosti zimnej aj letnej rekreácie, doplnenej v každom prípade o nádhernú prírodnú scenériu.

 

 

VÝRAZNÁ ZĽAVA
Cena
Cena 92 500 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Bešeňová
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - garsónka, 1-izbový byt
Rozloha
40 m²
Počet izieb
1
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.