Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Exkluzívny stavebný pozemok s projektom

Číslo nehnuteľnosti: 3536

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v lukratívnej časti mesta, takmer v centre. Pozemok ponúka budúcemu kupujúcemu pravdepodobne ten najkrajší, možný výhľad na mesto.

 

 Súčasťou predaja pozemku je projekt na stavebné povolenie aj s realizačným projektom. Projekt bol vypracovaný renomovaným architektonickým štúdiom AB Ateliér. Projekt je šitý na mieru pozemku a vyzdvihuje hlavne jeho kvality a prednosti. Projekt je  však  stále možné upravovať podľa vlastných predstáv kupujúceho.

 

 Projekt rodinného domu ráta z dvoma podlažiami. Na 2 nadzemné podlažie sa vchádza z hornej strany pozemku. Na tomto podlaží sa nachádza garáž na dve autá, spálňa s priestranným šatníkom, ďalšie dve spálne/detské izby, kúpeľňa, samostatné WC a práčovňa.

 

Na spodnom podlaží sa nachádza obývacia izba s detským kútikom, kuchyňa, špajza, technická miestnosť, kúpeľňa a zimná záhrada.  Z tohto podlažia je východ na terasu s prístupom k bazénu.

 

Projekt je určený pre toho najnáročnejšieho zákazníka. Charakterizujú ho kvalitné, moderné riešenia, veľké presklenia a špičkovú dispozíciu bez kompromisov.

 

Pozemok je napojený na všetky potrebné inžinierske siete ( voda, elektrina, kanalizácia)

Cena
Cena info o cene u makléra
Lokalita
Dolný Kubín - Veľký Bysterec
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Pozemky
Rozloha
993 m²
Počet izieb
4
Počet poschodí
2
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.