Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

hillside

1,5 - izbový apartmán vhodný aj na trvalé bývanie

Číslo nehnuteľnosti: 3492

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v apartmánovom dome Hillside, ktorý sa rodí v populárnom lyžiarskom stredisku  Kubínska hoľa. Pri príprave tohto projektu si developer dal jasný cieľ - vytvoriť špičkovú a atraktívnu nehnuteľnosť, ktorej kúpou jej budúci majitelia získajú obrovskú pridanú hodnotu. A k tomu sme podriadili úplne všetko.

 

Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby s priestorom na vstavaný roldor alebo botníkovú zostavu. Z chodby sa prechádza do kúpeľne s WC. Z chodby sa tiež prechádza do centrálneho otvoreného priestoru , kde sa nachádza obývacia izba, kuchyňa a zástenou oddelený spací kút. Spací kút je možné oddeliť plnohodnotnou priečkou, čím vznikne menší dvojizbový byt. Z obývacej izby je východ na krásny, priestranný balkón.

 

Projekt HILLSIDE stavia najmä na týchto základoch:

  • vynikajúca lokalita s krásnymi výhľadmi
  • špičková architektúra
  • nadčasové a ekologické stavebné prevedenie
  • do detailov premyslené riešenia orientované na klienta
  • 100 % dôraz na kvalitu

 

LOKALITA PROJEKTU - Kubínska hoľa

 

Lokalita je nepochybne najdôležitejší parameter vyplývajúci na hodnotu nehnuteľnosti. Projekt Hillside ho napĺňa na 1000 %. Neuveriteľné výhľady na okolitú prírodu, najmä na Západné Tatry a Chočské vrchy, sa nedajú kúpiť nikde. Budúci vlastníci apartmánov však tento bonus získajú automaticky, a to prostým pohľadom zo svojho okna. Stredisko Kubínska hoľa patrí medzi slovenskú špičku a netreba ho zvlášť predstavovať . Milovníci lyžovania a letných outdoorových aktivít oceňujú jeho vynikajúce prírodné podmienky, ideálnu polohu v rámci Slovenska a neustále rastúcu úroveň.

 

KVALITNÁ ARCHITEKTÚRA

 

Prípravu architektonického návrhu developer zveril oceňovanému ateliéru Šercel a Švec, ktorý okrem iného získal prestížnu cenu CE.ZA.AR. Výsledkom je projekt, ktorý rešpektuje okolité prostredie a tradície zhmotnené v použitých materiáloch, pričom neustále myslí na tie najmenšie detaily v záujme komfortu budúcich užívateľov.

 

APARTMÁNY

 

Apartmánový dom Hillside tvoria 3 veže s označením X, Y a Z, v ktorých je 46 apartmánov. Dispozícia ich predurčuje na krátkodobé alebo dlhodobé rekreačné bývanie. Projekt je realizovaný na cca 4500 m² a počíta so 47 parkovacími miestami. Každý apartmán má vlastnú pivnicu, ktorá je vhodná aj na uskladnenie lyží alebo bicyklov. Samozrejmosťou sú priestranné balkóny, predzáhradky alebo obrovské terasy luxusných strešných apartmánov. Do svojho apartmánu sa môžete vyviesť výťahom. V prípade prémiových strešných apartmánov to platí doslovne, pretože výťah zastaví priamo vo vašom apartmáne. Súčasťou architektonického stvárnenia bude profesionálna výsadba drevín v okolí. 

 

ZHODNOTENIE INVESTÍCIE

 

Pre tých, ktorí by pri komerčnom prenájme svojich apartmánov radi využili platformy ako Airbnb alebo Booking.com bude zmluvne zabezpečená služba prevádzky apartmánov (upratovanie, pranie, odovzdanie apartmánu a pod.). Motivácií na kúpu apartmánu v Hillside môžete mať mnoho. Či si ho užijete občas alebo v ňom budete bývať trvalejšie alebo ho budete prenajímať, pevne veríme, že sa vám vaša investícia zúročí nad očakávanie. Ekonomický benefit z prenájmu a z rastu hodnoty kvalitnej nehnuteľnosti je neodškriepiteľný. Ale nemenej dôležitá je radosť, ktorú vám váš krásny apartmán bude určite prinášať.

 

Pre bližšie informácie o cenách a rezerváciach jednotlivých apartmánov prosím kliknite na:

 

https://www.hillside.sk/apartmany/

 

 

Cena
Cena 92 900 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Kubínska Hoľa - projekt HILLSIDE
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - garsónka, 1-izbový byt
Byty - 2-izbový byt
Rozloha
48,30 m²
Počet izieb
1
Poschodie
2/5
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.