Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Investičná príležitosť v Oravskom Podzámku

Číslo nehnuteľnosti: 3484

Ponúkame Vám na predaj zaujímavú ponuku pre developerov – budovu bývalej základnej školy v Oravskom Podzámku, so zastavanou plochou 896 m2 a celkovou výmerou pozemku 2889 m2.

 

Jedná sa o budovu, ktorá je čiastočne podpivničená. Pozostáva z prízemia, 2 poschodí a podkrovia. Budova je napojená na vodu, elektriku a kanalizáciu. V súčasnosti objekt nie je vykurovaný, ale je možnosť napojenia a riešenia kúrenia plynom. Budova je postavená z tehly, strecha je pokrytá škridlou a plechom. Celkový stav nehnuteľnosti je vo veľmi dobrom technickom stave.

Súčasťou predaja je aj novostavba 3-izbového bytu, ktorý sa nachádza priamo v budove, dispozične pozostávajúceho zo vstupnej chodby, šatníka, kúpeľne s WC, spálne s vlastným šatníkom, menšej izby, veľkej obývačky a kuchyňou. Byt vznikol rozdelením jednej triedy sadrokartónovými priečkami na menšie miestnosti.

 

Tento byt je len názornou ukážkou, ako by sa dal objekt využiť, nakoľko je územným plánom obce Oravský Podzámok schválený ako zmiešané územie – občianska a rekreačná vybavenosť, takže je tu možnosť polyfunkcie ( bývania aj podnikania) aj s možnosťou parkovania viacerých áut.

Veľký potenciál má aj samotné podkrovie, v ktorom je tiež možnosť využitia napríklad aj so spojením výhľadu na Oravský hrad.

Cena
Cena 400 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Dolný Kubín
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Podnikateľské objekty
Rozloha
896 m²
Počet poschodí
3
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.