Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Rodinný dom v Leštinách

Číslo nehnuteľnosti: 3469

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s pozemkom o výmere cca 1200 m2, v obci Leštiny. Dom so zastavanou plochou 114 m2 je čiastočne podpivničený, má 3 podlažia s možnosťou rozdeliť ho na 2 bytové jednotky, každú so samostatným vchodom.

Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza detská izba, spálňa s veľkým šatníkom, kúpeľňa  s WC a kuchyňa prepojená s obývačkou. Na druhom nadzemnom podlaží je veľký otvorený priestor, ktorý zahŕňa kuchyňu, obývaciu izbu so spálňou, kúpeľňu s WC a na samotnom podkroví sa nachádzajú 2 izby.

Dom je vo veľmi dobrom technickom stave, je napojený na vodu, elektrinu, odpad je riešený čističkou a kúrenie je na ekohrášok alebo pevné palivo.

Pred domom je situovaný veľký prístrešok na 2 autá  a za domom sa nachádzajú zadné stavy, pozostávajúce z maštale s drevárňou. Za zadnými stavmi sa nachádza samostatná budova, ktorá poskytne budúcim majiteľom komfort v podobe letnej kuchyne,  dielne, pivnice a miestnosti, ktorá môže byť využívaná na Vaše hobby.

Obec Leštiny je vzdialená od okresného mesta len pár minút cesty autom, nachádza sa tu krásny artikulárny drevený kostol, obchod, mliekáreň. Vzhľadom na to, že obec má len okolo 250 obyvateľov, je tu zaručený pokoj spojený s krásou Oravskej vrchoviny.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať nášho makléra.

 

Cena
Cena 143 900 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Dolný Kubín
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Pozemky
Rozloha
1200 m²
Počet izieb
6
Počet poschodí
3
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.