Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Rodinný dom v obci Bobrov vhodný aj na podnikanie

Číslo nehnuteľnosti: 3466

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Bobrov, spolu s veľkou garážou/halou za domom. Výmera pozemku je 1049 m2 a príjazd k domu je z hlavnej cesty.

 

Obytná plocha domu je 240 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2009, je postavený z porfixu a uteplený 10 cm polystyrénom. Na streche je pozinkovaný plech. V dome sa taktiež nachádza pivnica o výmere 22 m2, kde sa nachádza pec na tuhé palivo a 200L bojler.

 

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa s toaletou, priestranná obývačka s kuchyňou, z ktorej vedú dvere na veľkorysú terasu, spálňa a komora.

 

Na prvom poschodí sa nachádzajú 3 spálne, kúpeľňa s toaletou a šatník, v ktorom sú zabudované výsuvné schody, ktoré vedú do podkrovia a ponúkajú buď ďalší odkladací priestor alebo možnosť dorobiť si ďalší obytný priestor.

 

V zadnej časti pozemku sa nachádza garáž o výmeru 148 m2. Je vybavená elektrickými dverami a svojou vybavenosťou a dispozičným riešením ponúka všestranné využitie.

 

Občianska vybavenosť v tejto lokalite je na vysokej úrovni. Škola a škôlka sa nachádzajú v tesnej blízkosti domu.Taktiež obchod, obecný úrad, kultúrny dom, kostol, krčma sú cca 5 minút pešou chôdzou.

 

Tento dom je vhodný buď na rodinné bývanie alebo aj podnikateľské účely.

 

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte ma telefónnom čísle 0918 454 285

Cena
Cena 185 400 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Bobrov
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Rozloha
1049 m²
Počet izieb
4
Počet poschodí
1
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.