Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Podnikateľský objekt na predaj/prenájom v obci Lokca

Číslo nehnuteľnosti: 3443

Ponúkame priestranný podnikateľsky objekt na predaj alebo na prenájom v obci Lokca, pri hlavnej ceste smer Dolný Kubín alebo Námestovo. Obytná plocha je 210m2 a dom sa nachádza na pozemku o výmere 305m2.
Budova disponuje podzemným podlažím, ktoré sa skladá z dvoch miestnosti.  V jednej sa nachádza plne automatizovaný kotol s podávačom na peletky, ktorý vykuruje celú budovu.
Na prízemí sa nachádza WC, balkón o rozmeroch 2,5m x 3,5m a obrovský priestor o výmere 105m2, ktorý si môže nový majiteľ rozdeliť podľa svojich potrieb. Na prvé poschodie vedú drevené schody kde je kuchynka, veľkorysý balkón a taktiež otvorený priestor o výmere 105m2.
V roku 2011 bola vykonaná komplexná rekonštrukcia objektu. Budova disponuje novými plastovými oknami, novým komínom, novou strechou s pozinkovaným plechom a 35cm izoláciou. Budova je oteplená 12cm polystyrénom a je napojená na obecné siete.
Celá budova podlieha všetkým smerniciam administratívne/ obchodných priestorov – požiarnym, evakuačným a hasičským a taktiež je zabezpečená poplašným systémom a časovačom na svetelnú reklamu.
Tento objekt je plne vybavený a pripravený na to aby sa váš business posunul o ďalšiu métu. Svojou lokalitou zabezpečí že budete videní širokej verejnosti a okoloidúcim. Celý objekt pôsobí profesionálne a budete sa v ňom cítiť veľmi dobre.
Ak by ste mali záujem o prenájom, cena je 600€/mesiac plus energie.
Ak vás tento inzerát zaujal zavolajte našej maklérke a zarezervujte si obhliadku ešte dnes.

Nová cena
Cena
Cena 128000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Lokca
Ponuka
Predaj, Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Podnikateľské objekty
Rozloha
305 m²
Počet poschodí
1
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.