Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností Nehnuteľnosti na email

Rozšírené:

Lukratívny rodinný dom s penziónom a záhradou v centre

Číslo nehnuteľnosti: 3434

Ponúkame na predaj lukratívny objekt/rodinný dom v centre mesta Dolný Kubín.  Jedná sa o kompletnú rekonštrukciu pôvodného kamenného objektu, kde sú použité kvalitné materiály a vyhotovenie je na vysokej úrovni. 

Objekt  pozostáva z dvoch častí, a to z luxusného rodinného domu so samostatným vchodom a z penziónovej časti, ktorého súčasťou je luxusný apartmán, kancelária a samotná penzionová časť, ktoré sú tiež so samostatným vchodom.

 

1. ČASŤ- RODINNÝ DOM

 

Rodinný dom má samostatný vchod od záhrady. Pozostáva na prízemí z veľkej vstupnej chodby, modernej celopresklenej kúpeľne, priestrannej obývacej izby, detskej izby a veľmi priestrannej kuchyne, v ktorej sa nachádza veľký jedálenský stôl. Kuchyňa je s východom na krásnu terasu, ako i do zimnej záhrady. Na poschodí rodinného domu sa nachádza veľká spálňa, presklená kúpeľna s vaňou, priestranný šatník a v podkrovnej časti je vybudovaná pracovňa.  Celý rodinný dom je štýlovo a kvalitne zariadený.

Vzhľadom na to, že všetky izby sú veľmi priestranné, je možnosť na prízemí zameniť detskú izbu s kuchyňou, pričom z kuchyne je možné urobiť až 2 veľké detské izby. Všetky rozvody vody a elektriky sú na to predpripravené (netreba nič sekať, vŕtať, len zmenit nábytok izieb).

 

2. ČASŤ- PENZIÓN, APARTMÁN A KANCELÁRIA

 

Penziónová časť pozostáva z hlavného vchodu od ulice a zadného technického vchodu. Na prízemí penziónu je  hotový 2 - izbový apartmán so zariadením, recepcia, kancelária. Poschodie penziónu je nedokončené, je tam príprava na 7 izieb s vlastnými sociálnymi zariadeniami a jedna spoločenská miestnosť. Všetky rozvody kúrenia, vody a elektriny sú pripravené.

Avšak vzhľadom na to, že projekt v časti penziónu ešte nie je úplne dokončený, je možné z penziónu urobiť i byty, kancelárske priestory alebo druhú časť rodinného domu.

 

3. ČASŤ- ZÁHRADA

Súčastou objektu je veľká záhrada, dvojgaráž s neobývaným podrovím, jacuzza a príprava na saunový svet. Objekt je podpivničený s krásnymi klenbovými pivnicami.

Vzhľadom na to, že vstup do záhrady je zabezpečený dvomi samostanými vstupnými bránami, v prípade záujmu existuje i možnosť odkúpenia aj len jednej časti rodinného dvojdomu. 

 

Technické údaje: 

 

 

  • kamenná stavba, zateplenie 10 cm polystyrén, obklad cetrisové dosky
  • dva samostatné plynové kotle
  • historické centrum mesta 200 m
  • kompletná kvalitná rekonštrukcia
  • záhrada upravená profesionálnym záhradníkom
Rezervované
Cena
Cena 398 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Dolný Kubín- centrum
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Podnikateľské objekty
Rozloha
1079 m²
Počet izieb
11
Počet poschodí
2
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.