Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

REZERVOVANÝ Rodinný dom v Oravskej Polhore na predaj

Číslo nehnuteľnosti: 3431

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Oravská Polhora. K rodinnému domu patria zadné stavy a výmera pozemku je 424m2.
Pozemok na ktorom sa dom nachádza má ideálny obdlžníkový tvar. K domu vedie spevnená cesta s celoročnou údržbou.
Rodinný dom pozostáva z dvoch podlaží a prízemia. Na prízemí sa nachádza kúpelňa, kuchyňa, obývacia izba a kotolňa. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 4 izby pripravené na rekonštrukciu a tiež kúpelňa. Podkrovie je možné tiež prerobiť.
Na dome prebehla rekonštrukcia ktorá zahŕňala: nové radiatory, rozvody kúrenia, plastové okná, nová kúpelňa, izolácia základov rodinného domu.
Dom je postavený z kvádry, strecha je plechová, kúrenie je na pevné palivo, bojler je na 300 l. Iba prízemie domu je obývateľné, prvé poschodie ma pripravené rozvody - elektrické a vodovodné, steny majú základnú omietku a treba zabetonovať podlahy. Druhé poschodie-podkrovie nie je ešte predelené priečkami. Dáva možnosť budúcemu majiteľovi urobiť si ich podľa vlastných predstáva.
Oravská Polhora má dobrú občiansku vybavenosť. V obci je materská škola, základná škola, obchody a dobrá dostupnosť autobusom.
Ak vás táto ponuka oslovila neváhajte a zarezervujte si obhliadku u našej maklérky ešte dnes.

Cena
Cena dohodou
Lokalita
Oravská Polhora
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Rozloha
424 m²
Počet izieb
6
Počet poschodí
2
K dispozícii
Po dohode s majiteľom
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.