Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Penzión Príslop ako investičná príležitosť

Číslo nehnuteľnosti: 3426

Ponúkame Vám na predaj výnimočný investičný projekt, ktorý sa nachádza v k.ú. Hruštín priamo na kopci Príslop, ktorý je vhodný aj ako  dlhodobý podnikateľský zámer. Jedná sa o Penzión Príslop, ktorý je situovaný v krásnom prostredí oravskej prírody na hlavnom ťahu SK – PL.

 

Celková výmera pozemku spolu s penziónom je 2 097 m2.

 

V penzióne je dostupných 6 dvojlôžkových plne vybavených izieb s kúpeľňou a kapacitou max. 14 ľudí. V každej izbe je veľká posteľ alebo dve oddelené postele a pre ubytovaných hostí je k dispozícii spoločenská miestnosť.

 

Reštaurácia pozostáva dispozične z kuchyne, reštauračnej časti, baru, menšej terasy a miestnosti s krbom, vhodnej na usporiadanie spoločenských akcií. V pivnici sa nachádza kotolňa a skladové priestory.

 

Objekt je napojený na elektrinu, pitná voda je riešená vlastnou studňou a odpad žumpou. Kúrenie je riešené kotlom na eko hrášok a teplá voda bojlerom.

 

Penzión je postavený z tehly a drevený krov je pokrytý škridľou a čiastočne plechom.

 

Blízko penziónu sa nachádza národná pamiatka Oravský hrad v Oravskom Podzámku, obľúbené lyžiarske strediská Ski Zábava Hruštín a Kubínska hoľa s možnosťou prechodu.

 

Vychutnajte si relax v jedinečnom prostredí tohto príjemného penziónu za bezkonkurenčnú cenu. Viac informácií získate u nášho makléra Vám je kedykoľvek k dispozícii.

 

 

 

 

Cena
Cena 284 900 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Hruštín
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Podnikateľské objekty
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.