Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Rekreačný objekt v Podbieli

Číslo nehnuteľnosti: 3404

Ponúkame Vám na predaj rekreačný objekt v obci Podbieľ vhodný aj na bývanie.

 

Objekt, ktorý bol kolaudovaný v roku 2011 má zastavanú plochu 81 m2 a je umiestnený na pozemku o rozlohe 600 m2.

Postavený je z pórobetónových tvárnic a zateplený hrubou omietkou. Drevený krov je pokrytý bonským asfaltovým šindlom. Objekt je napojený na kanalizáciu, zemný plyn, ktorým je vykurovaný objekt aj boiler. V obývacej miestnosti je k dispozícii aj krb.

 

Samotný objekt je určený na rekreačné využitie, na prízemí sa nachádza veľká kuchyňa s technickou miestnosťou, obývacia izba, jedáleň a dámske aj pánske WC. Na poschodí sa nachádzajú 2 bytové jednotky s kapacitou až 16 osôb a v každej izbe je kúpelňa s WC a sprchovacím kútom.

 

Občianska vybavenosť je na výbornej úrovni, v blízkosti sa nachádzajú obchody, základná škola so škôlkou, pošta, reštaurácia.

Samotná lokalita je veľmi dobrá vzhľadom na to, že je možné ju využívať ako letnú, tak aj zimnú dovolenku. V okolí sa nachádza viacero zimných stredísk (Kubínska hoľa, Spálená dolina, ...) aj aquaparkov (Oravice, Aquarelax Dolný Kubín, …).

Len pár minút autom sa nachádza známa obec Zuberec, kde sa každoročne konajú známe Podroháčske slávnosti s možnosťou navštívenia skanzenu alebo si môžete len tak vybehnúť do krásnej prírody v pohorí Roháče.

 

Cena
Cena 120 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Podbiel
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Chalupy, chaty
Podnikateľské objekty
Rozloha
600 m²
Počet izieb
6
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.