Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Luxusná chata priamo pri lyžiarskom stredisku

Číslo nehnuteľnosti: 3353

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú novostavbu rekreačnej chaty priamo pri jednom z najobľúbenejších lyžiarských stredísk Slovenska, SKI Kubínska hoľa.

 

Novostavba rekreačnej chaty je vzdialená od vstupu do strediska len cca 200 m. Priamo k chate vedie celoročne udržiavaná asfaltová cesta.

 

Pri výstavbe chaty boli použité tie najkvalitnejšie materiály tak, aby sa budúci majiteľ cítil naozaj  výnimočne a nevšedne. Novostavba rekreačnej chaty pozostáva z jedného čiastočne podzemného podlažia a dvoch nadzemných podlaží.  

 

Prvé čiastočne podzemné podlažie pozostáva zo vstupnej miestnosti s pieckou, z kuchynskej časti a zadnej miestnosti. V týchto priestoroch sú štýlové, na mieru vyhotovené drevené obklady. Na podlahe je talianska dlažba s imitáciou dreva. Steny sú z pohľadového betónu. Tiež sa tu nachádza technická miestnosť so skladovacím priestorom a tepelným čerpadlom (veľmi nízke náklady na vykurovanie chaty).

 

Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza nádherný priestor obývacej izby spojenej s kuchynským kútom. Kuchynská linka je vyhotovená v neuveriteľnej kvalite a osobitom štýle, kvalitné zásuvné systémy podčiarkuje samostatne vysiaci digestor nad kuchynskou linkou. Všetky spotrebiče sú od kvalitnej značky MIELE. Sporák je indukčný. Kuchynská doska je z umelého liateho kameňa. Z obývacej izby sa vychádza presklenými francúzskymi oknami na priestrannú terasu s výhľadom na Veľký Choč. Na tomto podlaží sa nachádza ešte druhý vchod do chaty, spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

 

Na druhom nadzemnom podlaží (v podkroví) sa nachádzajú 3 priestranné spálne, šatník a kúpeľňa. Podlahy sú tu vinilové.

 

 

Exkluzivita chaty spočíva v:

 

  • použitých najkvalitnejších materiálov
  • najlepšia poloha na Kubínskej holi
  • alarm v celej chate
  • nádherné výhľady
  • spôsob kúrenia (tepelné čerpadlo)
  • interiérový dizajn na najvyššej možnej úrovni
  • pocit jedinečnosti v priestore
  • drevené okná, trojsklo

Ak hľadáte chatu, či už na rekreáciu, podnikanie alebo vlastné bývanie, ktorá je postavená bez kompromisov v použitých materáloch, dispozícii piriestoru a lokalite, práve táto Vám to dokáže na 100 % poskytnúť.
Pocit výnimočnosti a komfortu zaručený !!!

 

Cena
Cena 378 000 €
dohodou
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Kubínska Hoľa
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Chalupy, chaty
Rozloha
776 m²
Počet izieb
7
Počet poschodí
2
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
podnikateľské využitie
Kontakt na makléra

Podobné nehnuteľnosti

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.