Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Na predaj útulný 2 izbový byt na Bysterci

Číslo nehnuteľnosti: 3334

Ponúkame Vám na predaj príjemný dvojizbový byt v obľúbenej časti mesta Veľký Bysterec.

 

Byt je ako stvorený pre mladú rodinu, pretože sa nachádza priamo na prízemí bytového domu. Z okien vidíme rovno na detské ihrisko, kde môžu práve Vaše deti tráviť svoj voľný čas a stále ich máte pod dohľadom.

 

Dvojizbový byt sa nachádza na prízemí panelového domu o výmere 54,5 m2. Byt má dve predsiene, čo považujeme za výhodu, hlavne pre to, že nepreniká do bytu hluk zo spoločných priestorov. V byte sa nachádza obývacia izba s novým balkónom, kuchyňa s jedálenskou časťou, oddelené WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom a spálňa.

V byte sa nachádza aj miestnosť, ktorú súčasný majiteľ využíva ako špajzu, no je dostatočne veľká, aby pre nového majiteľa slúžila napríklad ako šatník. Prístup do tejto miestnosti vedie priamo z chodby. K bytu prislúcha pivnica aj špajza.

Byt sa predáva spolu so zariadením, má plastové okná, nové jadro a novú kuchynskú linku, v izbách sú plávajúce podlahy a v chodbe je dlažba.

 

Občianska vybavenosť je v tejto časti mesta na výbornej úrovni, v blízkosti sa nachádzajú základná škola, stredná škola, materská škôlka, úrady, rôzne obchody, reštaurácie či kaviarne, ihriská a pod.

 

V prípade záujmu neváhajte kontaktovať makléra. 

Rezervované
Cena
Cena 69 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Dolný Kubín, Veľký Bysterec
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - 2-izbový byt
Rozloha
54,5 m2 m²
Počet izieb
2
Kontakt na makléra
Simona Kotúľová
0907 741 039
simona.kotulova@rkorea.sk
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.