Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Exkluzívna ponuka rodinných domov ,,Za kaštieľom´´

Číslo nehnuteľnosti: 3321

 

Snívate o tom, ako bývate v novom dome? Že máte súkromie i vlastnú záhradu? Ak ste si zodpovedali na tieto dve otázky ÁNO, máme pre Vás ideálne riešenie - rodinné domy z projektu ,,Za kaštieľom". 

Nový projekt ponúka možnosť vybrať si z deviatich samostatne stojacich novostavieb rodinných domov, ktoré Vám ponúknu spojenie tradičnej architektúry s modernými prvkami. Dispozícia každého jedného domu spĺňa potreby dnešnej modernej mladej rodiny. 

Každý dom bude pozostávať s dvoch podlaží. Na prvom podlaží nájdete vstupné zádverie, pracovňu alebo spálňu, otvorenú kuchyňu s obývačkou a kúpeľňu. Vnútorným schodiskom sa dostanete do obytného podkrovia s dvoma samostatnými izbami, kotolňou a kúpeľňou. 

Domy sú navrhované ako jednopodlažné stavby s obytným podkrovím pôdorysného tvaru ,,T" a celkovými rozmermi 9,3x13,3m. Zastavaná plocha domu je 123,69m2 a úžitková plocha je 133m2. Pri každom dome je situované parkovacie státie pre dve autá. Celá konštrukcia bude riešená z tehál a zateplená polystyrénom. Strecha bude zčasti sedlová zčasti plochá, pokrytá betónovou škridľou Terran. Hlavný vstup do domu je smerom zo západu. Pozemky, na ktorých budú rodinné domy postavené majú výmeru od 513m2 do 678m2.

V cene rodinného domu je zahrnutý pozemok, pripojenia na siete, stavebné povolenie, projektová dokumentácia, kolaudačné rozhodnutie,štandardy interiéru v dvoch variantách, oplotenie v jednotnom dizajne a terénne úpravy. 

Za kaštieľom je projekt, v rámci ktorého v obci Veličná vzniká nová súkromná a bezpečná rodinná zástavba. Nová ulica vznikne priamo v centre obce s výbornou dostupnosťou a infraštruktúrou. Obec samotná disponuje bohatou občianskou vybavenosťou od škôlky, školy až po obchody a vynikajúcou starostlivosťou o samotných občanov. 

Touto voľbou získate Vy a Vaši blízki možnosť bývať a žiť v krásnom a pokojnom prostredí a naplno si užívať každý moment strávený s Vašimi najmilšími.

 

Priložené súbory

  Nezaradený súbor   Situácia
  Nezaradený súbor   Katalóg
  Video súbor   Videoupútavka
Cena
Cena od 162 675 €
Lokalita
Veličná
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Rodinné domy
Rozloha
513 m²
Počet izieb
4
Počet poschodí
1
K dispozícii
po dohode so zhotoviteľom
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
Kontakt na makléra
Michal Hubčík
0907 089 025
michal.hubcik@rkorea.sk
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.