Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

Exkluzívny veľkometrážny byt

Číslo nehnuteľnosti: 3297

Exkluzívna ponuka veľkometrážneho bytu v Dolnom Kubíne.

Byt o výmere 73 m2 obytnej plochy prešiel na komplet veľmi precíznou, kvalitnou  rekonštrukciou. Nachádza sa na Bernolákovej ulici v Dolnom Kubíne, kde je veľké súkromie, nakoľko v celom bytovom dome sú len traja majitelia bytov. 

 

K bytu prislúcha aj podiel na pozemku okolo domu, čo umožňuje novému majiteľovi postaviť si garáž, sedenie, poprípade venovať sa záhradníčeniu.

 

Byt je 3 izbový, izby sú neprechodné, priestranné, súčasťou bytu je aj šatník. Kúpeľňa a WC je obložená kvalitným obkladom a značkovou sanitou.

 

V byte sú vymenené okná, všetky rozvody, nové stierky, stropy, podlahy, nová na mieru robená kuchynská linka, vstavané spotrebiče, vstavaný nábytok v spálni, chodbe a v obývacej izby.

 

Kúrenie je podlahové, vykurované kotlom, ktorý sa nachádza v technickej miestnosti pod bytom. V suteréne sa nachádza aj samostatná práčovňa a sušiareň, ktorá patrí k bytu.

 

Tieto technické miestnosti majú rozlohu 27 m2. V jednej z nich sa nachádza vstavaná skriňa a miestnosť je vhodná aj ako posilňovňa, sauna, dielňa...

 

Obrovskou výhodou tohoto bytového domu je, že stojí na vlastnom pozemku, čiže neplatí sa žiadny nájom mestu, len 20 eur domovému fondu a veľmi nízke náklady, platia sa len zálohové platby za elektrinu, vodu a plyn. 

 

Viac info u makléra

Nová cena
Cena
Cena 95 000 €
Vypočítať výšku splátky

Výpočet výšky splátky

%
r.
Lokalita
Dolný Kubín
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - 3-izbový byt
Rozloha
100 m²
Počet izieb
3
Poschodie
2
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
rekreačné využitie
Kontakt na makléra
Michal Hubčík
0907 089 025
michal.hubcik@rkorea.sk
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.