Nájdite svoj domov

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
Ponuka nehnuteľností

Rozšírené:

3 izbový byt na Sihoti

Číslo nehnuteľnosti: 3259

Chcete bývať v centre spoločenského diania? Mať po ruke škôlku či školu pre svoje deti, aby ste ich mali nadosah? Alebo často vybavujete úradné záležitosti a nebaví Vás dochádzať dlhé kilometre len kvôli pár úradným potvrdeniam? A čo poviete na možnosť zájsť kedykoľvek aj počas pracovného týždňa  na výstavu alebo predstavenie do kultúrneho strediska, či si ísť zaplávať len pár metrov od Vášho bytu do neďalekého aquaparku a zrelaxovať?

 

 

Pokiaľ hľadáte práve takéto miesto pre Váš život a život Vašej rodiny, tak práve tento 3 izbový byt z našej ponuky, ktorý sa nachádza na Bysterci, určite splní všetky Vaše očakávania. 


 

Byt sa nachádza sa na ideálnom 5. poschodí, v zateplenom obytnom dome s výťahom, čo ocenia hlavne tí z Vás, ktorí máte malé deti. 

Dispozične  byt pozostáva zo vstupnej chodby, útulnej kuchyne so špajzou pre domácu pani, svetlej detskej izby pre malých nezbedníkov ,spálne s veľkou rolldoor skriňou, ideálnou pre ženu, ktorá má rada módu a štýl. Všetky izby sú priestranné  a svetlé.


 V byte sú nové plastové okná, plávajúce podlahy, stierky. Bytové jadro je pôvodné, čo dáva novému majiteľovi príležitosť prispôsobiť si ho podľa vlastných predstáv a realizovať sa, pokiaľ ste aj domáci kutil. 

Veľkým pozitívom je, že byt sa predáva so zariadením, takže pokiaľ ste našli v tomto byte naozaj to, čo ste dlho hľadali, zostáva Vám už len nasťahovať sa!

K TOMU NAVIAC VÁM LEN TENTO MESIAC ZÁROVEŇ POSKYTNEME ZĽAVU Z CENY 66900 EUR, A TO VO VÝŠKE AŽ 2500 EUR!


 

Rezervované
Cena
Cena dohodou
Lokalita
Dolný Kubín
Ponuka
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty - 3-izbový byt
Rozloha
61,43 m²
Počet izieb
3
Poschodie
5
K dispozícii
ihneď
Využitie nehnuteľnosti
bývanie
Kontakt na makléra
Mária Strapcová
0911 499 441
maria.strapcova@rkorea.sk
Nenašli ste, čo ste hľadali? Pomôže vám náš maklér.